GRY
 
 

Świnia - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź, co mówią gwiazdy w horoskopie chińskim dla świni!

świnia horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Stan twojego portfela się poprawi, ale lepiej rób przemyślane zakupy i nie szalej za bardzo. Zainwestuj w swoją przyszłość. Pierwsza połowa roku będzie pełna wydatków: niecierpiący zwłoki remont, drobne poprawy w mieszkaniu, pokusa zmiany samochodu… Druga część roku to dużo korzystnych okazji, dzięki którym sporo zaoszczędzisz. Marzysz o awansie lub zmianie zawodu po urlopie wychowawczym? Zyskasz sojusznika wśród swoich współpracowników. Taka znajomość może się okazać na wagę złota, szanuj więc tych, którzy byli ci przychylni przez ostatnie lata, takie znajomości często przeradzają się w przyjaźnie na wiele lat.
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Praca i kariera

Pierwsza połowa roku to ciągłe rozwiązywanie zaległych spraw z poprzedniego roku. Nadarzy się okazja by dzięki pomocy innych zrobić coś, co było trudne do osiągnięcia samemu. Pamiętaj jednak by skupić uwagę tylko na jednym celu – chwytanie kilku okazji naraz może skończyć się tym, że nic nie wyjdzie ci na dobre. W drugiej połowie roku inwestuj w swój rozwój: kursy i szkolenia kosztują, ale bardzo szybko pieniądze zwrócą ci się dzięki nowo pozyskanym umiejętnościom. 

Miłość i rodzina

Zadbaj o swój związek i relacje z dziećmi, bo w końcu zaczniesz czuć się samotna. Zacznijcie z partnerem działać bardziej zgodnie, a to przyniesie wam świetne efekty i poprawę relacji między wami. Wspólne pomysły mogą zaskoczyć drugą połówkę, a wasze dzieciaki będą w siódmym niebie widząc, że działacie jak zgrana drużyna. Przypomnijcie sobie na nowo to, co połączyło was przed narodzinami dziecka.
Doładuj
Przeładuj