horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Bliźnięta – horoskop partnerski

„Twoja zmienność nastrojów sprawia, że raz jesteś łagodna jak kociak, innym razem drapieżna jak lwica..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 23 maja a 21 czerwca, to jesteś zodiakalnymi Bliźniętami.

Jaka jesteś w miłości

Masz spory temperament, niewyczerpaną inwencję. To od ciebie często wychodzi inicjatywa obejrzenia ciekawego filmu, weekendowej wycieczki czy przemeblowania mieszkania. Myli się jednak ten, kto sądzi, że jesteś łatwą partnerką. Twoja zmienność nastrojów sprawia, że raz jesteś łagodna jak kociak, innym razem drapieżna jak lwica. Za nic w świecie nie dasz się zdominować. Potrzebujesz mężczyzny uległego i stałego w uczuciach. Powinien imponować ci rozsądkiem i umieć przytulić, gdy masz chandrę. Drogie Barany – trudno wam będziecie dochować wierności! Będzie emanował od was niesamowity seksapil, który będzie działał na płeć przeciwną jak magnes. Zastanówcie się jednak kilka razy, zanim podejmiecie jakąś decyzję. Czasami tzw. „wielka miłość” okazuje się po krótkim czasie zwykłym zauroczeniem. Czy warto dla tego poświęcać dotychczasowe, ustabilizowane życie?

Sprawdź też: Seks, czyli przyjemne z pożytecznym
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Przede wszystkim – nie spóźniaj się na umówione spotkania i dotrzymuj obitnic czy postanowień. Wciąż podsycaj uczucia wybranka, zaskakuj go oryginalnymi pomysłami. Gdy masz chandrę, okaż, że czekasz na jego wsparcie, że tylko on cię z niej wydobędzie. Możesz postarać się też, by był odrobinę zazdrosny.

Rada dla związku

Jeśli jesteście szczęśliwe z obecnym partnerem, nie kuście losu. Szukanie rozrywki za wszelką cenę może zakończyć się tragicznie.
Szybkie tempo życia + kilka małych niespodzianek w życiu codziennym = miłe zaskoczenia. A oprócz tego – twoje plany i tak się spełnią. Wyjedźcie gdzieś we dwoje, z dala od tłumów, chwila zapomnienia może być bardzo przyjemna. Pamiętaj jednak by być także mniej zależną od partnera – obojgu dobrze to zrobi.

Stworzysz idealny związek z...

Lwem, Strzelecem, Bliźniętami
Ale unikaj: Barana, Ryb, Skorpiona
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy