GRY

Lew – horoskop partnerski

„Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 23 lipca a 23 sierpnia, to jesteś zodiakalnym Lwem.

Jaka jesteś w miłości

Zaborcza, namiętna, czasem nawet trochę zbyt egoistyczna. Uwielbiasz być w centrum zainteresowania mężczyzn, zwłaszcza swojego. Słońce w twoim znaku sprawia, że lubisz błyszczeć i masz prawdziwie ognisty temperament. Gdy jesteś zakochana, nie liczy się nic innego. Dla ukochanego bez chwili namysłu skoczyłabyś w ogień. Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru. Twój partner powinien na co dzień dostarczać ci wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu. Potrzebujesz mężczyzny wspaniałomyślnego i wielkodusznego, który nigdy nie spróbuje zagrać pierwszoplanowej roli.

Sprawdź także: 10 powodów, dla których powinnaś częściej uprawiać seks
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Wy jako para

Nie zapominaj, że i on chciałby czasem poczuć się ważny i dopieszczony. Mów mu czułe słówka, dogadzaj potrawami, które dla niego ugotujesz. Bądź zazdrosna. Zapragniecie harmonii i spokoju. Przestaniecie szukać i zmieniać. Przychylnie spojrzycie na to, co w waszym życiu stałe. Szczególnie docenicie swojego partnera. Postarajcie się zbliżyć do niego jak najmocniej, poznać jego skryte marzenia i pragnienia. Dzięki temu wreszcie poczujecie się naprawdę szczęśliwe.

Rada dla związku

Przestań być bierna w związku. Częściej wychodź z inicjatywami.
Jesień będzie pełna uniesień i przychylna dla was według gwiazd. Wzbudzisz zainteresowanie mężczyzn – dostrzegą w tobie coś, czego twój partner wydaje sę, że nie widzi (albo tego nie okazuje). Teraz zrozumie, że będzie musiał starać się bardziej. Będziesz szczęśliwa, bo kiedy to pokaże, ty otworzysz się na niego bardziej, a to z kolei scementuje wasz związek.

Stworzysz idealny związek z...

Bykiem, Strzelecem, Wagą
Ale unikaj: Panny, Koziorożca, Bliźniąt
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

O tym się mówi

Przygotuj się do Świąt!