horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Panna – horoskop partnerski

„Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy kolegi z pracy..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 24 sierpnia a 22 września, to jesteś zodiakalną Panną.

Jaka jesteś w miłości

Nie lubisz ujawniać swoich uczuć i dlatego niektórym możesz wydawać się chłodna. A to tylko pozory! Przy swoim mężczyźnie potrafisz sprawić, by poczuł się najszczęśliwszym facetem w kosmosie. Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy kolegi z pracy. Twój partner powinien być superinteligentny, odpowiedzialny i troskliwy, a przy tym oszczędny i punktualny. Musi dbać o dobre maniery, czyste koszule i buty, nic cię tak bowiem nie zraża do facetów, jak zaniedbania w sferze higieny.
Jesteście humorzaste z charakteru, ale w tym roku przejdziecie same siebie. Wasi znajomi z trudem was poznają. Może jest to podyktowane tym, że ostatnio nie miałyście lekko. Jednak z pewnością taka postawa nie pomoże wam.

Sprawdź też: Czym jest dla ciebie seks? – test
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Bądź aniołem cierpliwości. Troszcz się o jego sprawy, podsuwaj mu witaminy. Chwal za drobiazgi. Wymyślaj wciąż nowe weekendowe atrakcje. Mimo iż rewelacyjnie gotujesz, raz na jakiś czas daj się zaprosić na obiad do restauracji.
Nie bądź niedostępna. Partner będzie starał się wam pomóc, będzie chciał, żebyście się otworzyły. Tymczasem wy uparcie będziecie milczeć. Porzućcie jak najprędzej ten upór! Dajcie się ponieść emocjom. Nie musicie już walczyć, teraz tylko kochajcie i dajcie się kochać.

Rada da związku

Zaufajcie swojemu partnerowi. Dajcie się ponieść uczuciu – końcówka roku może wam przynieść coś niesamowitego. Jesień i zima będą wspaniałe – szalone, romantyczne, pozbawione zmartwień. Znowu poczujesz motyle w brzuchu. Nawet śpiąca za ścianą gromadka dzieci nie będzie dla was przeszkodą do nocnych uniesień. W dzień – rodzice, w nocy – szaleni kochankowie.
Zakochać się na nowo we własnym mężu – to najlepsze co mogło cię spotkać! Uważajcie na drobne sprzeczki – mimo wszystko może być trudno je zakończyć.

Stworzysz idealny związek z...

Rakiem, Bykiem, Koziorożcem
Ale unikaj: Lwa, Barana, Wodnika
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy