horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Rak – horoskop partnerski

„Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku z mężczyzną jest dla ciebie najważniejszą wartością..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 22 czerwca a 22 lipca, to jesteś zodiakalnym Rakiem.

Jaka jesteś w miłości

Twój planetarny patron – Księżyc – sprawia, że jesteś wrażliwa i łatwo cię zranić. Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku z mężczyzną jest dla ciebie najważniejszą wartością. Pragniesz prawdziwego dżentelmena, który będzie kupował ci kwiaty bez okazji, pisał z pracy miłosne SMS-y, zajmował się dziećmi byś miała trochę czasu tylko dla siebie. Dobrze, gdyby podobne do twoich zainteresowania i w trudnych sytuacjach potrafił zachować nie tylko stoicki spokój, ale też nieskazitelne maniery. A nie jest to takie łatwe, gdy dokucza ci zły nastrój... Gwiazdy wróżą ci w tym roku wiele szczęścia u boku kogoś cierpliwego i tolerancyjnego...

Zobacz też: Czego uczy bycie mamą? 5 ważnych korzyści
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Bądź czuła, opiekuńcza, interesuj się jego pracą i zdrowiem. Zaprogramuj się pozytywnie, chwal go raczej częściej niż rzadziej. Słowa bezlitosnej krytyki wypowiadaj zaś tylko wówczas, gdy zdarzy mu się naprawdę duża wpadka. Wasi partnerzy powinni być zadowoleni w nadchodzącym roku. Dlaczego? Bo wreszcie pokażecie im swoją romantyczną duszę, otworzycie się przed nimi, co sprawi, że łącząca was więź pogłębi się i zacieśni. Nie będziecie potrafili żyć bez siebie, odkryjecie nagle, ile rzeczy was łączy. Wasi znajomi z zazdrością będę spoglądać na was. Dajcie im przykład, a wokół was zrobi się naprawdę przyjemnie i wszyscy na tym skorzystają.

Rada dla związku

Nie zaniedbujcie sfery erotycznej. Jesień to idealny czas do nadrobienia zaległości. I pamiętaj, nie stosuj żadnych „kobiecych sztuczek". Naturalność i szczera rozmowa zawsze wygrywają.
Brak nudy w waszym związku to coś, co wam będzie teraz wciąż towarzyszyło. Druga połowa roku to mnóstwo energii, odwagi i inicjatywy. Zmieni się coś, co ci przeszkadza w drugiej połówce, ale uważaj, bo nachalne uwagi i prośby o zmianę mogą sprawić, że bliska osoba się od ciebie odsunie. Jeśli się uda – koniecznie uczcijcie swoje zwycięstwo.

Stworzysz idealny związek z...

Rybami, Wagą, Bliźniętami
Ale unikaj: Wodnika, Barana, Koziorożca
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy