horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Strzelec – horoskop partnerski

„Ognisty temperament sprawia, że jeśli kochasz, to na zabój..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 22 listopada a 21 grudnia, to jesteś zodiakalnym Strzelcem.

Jaka jesteś w miłości

Nieprzewidywalna i trochę szalona. Ognisty temperament sprawia, że jeśli kochasz, to na zabój. Potrafisz zdobyć się na największe poświęcenia, ale tego samego wymagasz od partnera. Twój mężczyzna musi być odważny, stanowczy i pewny siebie, ale równie dobrze możesz stracić głowę dla intrygującego wrażliwca o ciekawym wnętrzu. Najważniejsze, aby twój ukochany lubił, tak jak ty, podróżować, poznawać nowych ludzi i nie stronił od rozrywek. Oczywiście rozwijających, jak teatr, kino czy spotkania z interesującymi ludźmi. Może już wkrótce spotkasz kogoś takiego...

Sprawdź również: Jak zrozumieć płeć przeciwną – prześmieszne i prawdziwe obrazki!
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Kiedy masz chandrę, nie dawaj po sobie poznać, że wszystko cię irytuje. Dbaj też o to, by zawsze wyglądać ponętnie i atrakcyjnie. Ale uwaga! Doceniaj partnera, od czasu do czasu powiedz mu jakiś komplement. Nawet nie przypuszczasz, jak to działa na facetów, szczególnie na twojego! W sferze uczuciowej Strzelców, mogą pojawić się problemy, których źródłem będą konflikty pojawiające się w pracy. Osoby spod znaku Strzelca mogą wyżywać się na najbliższych. Niestety może to szybko obrócić się przeciwko wam. Pytanie tylko, czy praca jest tego warta? Pozwólcie sobie pomóc, zamiast nieustannie wylewać z siebie żale. Pomoc partnera, pozwoli na nowo zbliżyć się wam do niego.

Rada dla związku

Otwórz się na potrzeby swojego partnera. Zachowuj się naturalnie, nie udawaj, że jesteś kimś innym.
Żyjecie chwilą? Teraz weźmiecie się za planowanie przyszłości! Mgliste wizje zamienisz wreszcie na konkrety. Po wspólnych wakacjach, które będą strzałem w 10, zaprowadzicie nowe porządki, które nadadzą kierunek waszego życia.

Stworzysz idealny związek z...

Wagą, Wodnikiem, Baranem
Ale unikaj: Ryb, Koziorożca, Skorpiona
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy