GRY

Waga – horoskop partnerski

„Jesteś lojalna i wierna, przynajmniej do czasu, gdy..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 23 września a 22 października, to jesteś zodiakalną Wagą.

Jaka jesteś w miłości

Waga (znak zodiaku) obdarzona jest seksapilem i wyjątkową zdolnością do przeżywania emocji. Jesteś lojalna i wierna, przynajmniej do czasu, gdy... twoim sercem zawładnie ktoś inny. Twój partner powinien olśnić cię manierami angielskiego lorda, a przy tym mieć prawdziwą klasę i nienaganny wygląd. Ważne, by od poniedziałku do niedzieli dawał ci mnóstwo dowodów uczucia. Nie wolno mu też zbyt interesować się innymi paniami – lubisz wyłączność i nie zniesiesz nawet śladu konkurencji.

Czytaj też: Czy seks może uzależnić?
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Wy jako para

Nie dawaj mu okazji do wybuchów zazdrości. W jego obecności nie okazuj zainteresowania innymi osobnikami płci męskiej, choćby mieli tylko 4 lata. Dbaj o żołądek ukochanego, nie pozwól, by zbyt często jadał poza domem. Nie przesadzaj też z typową dla Wag rozrzutnością. Niestety ani w miłości, ani w przyjaźni nie będzie ci lekko. Wokół was będą co rusz wybuchały jakieś konflikty. Jednak to nie ty będziesz ich źródłem. Czasami rzeczy dzieją się, a my nie mamy na nie wpływu. Jedyne co będziecie mogły zrobić, to przeczekać burzę, postarać się znaleźć rozwiązanie, jeśli taka szansa się pojawi. Z pewnością z czasem wasz partner doceni to i będzie wam ogromnie wdzięczny.

Rada dla związku

Nie dajcie się wykorzystywać, miłość bowiem nie na tym polega. Zachowuj się naturalnie i nie bądź zbyt nachalna w niektórych kwestiach.
Chcesz mieć więcej luzu? Deleguj obowiązki i zamiast się zamartwiać, korzystaj z życia. O ile w ciągu dnia nie będziecie zbyt otwarci na wzajemne potrzeby, to w nocy osiągniecie idealne porozumienie. On zadba o romantyczną scenerię, ty przystaniesz na jego propozycję. Będzie się działo. Czasem warto coś zrobić wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Stworzysz idealny związek z...

Bykiem, Strzelcem, Rybami
Ale unikaj: Skorpiona, Koziorożca, Panny

Ocena (2 oceny)

3.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Szczepimy, bo kochamy!

Zimowy wypoczynek