horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia

Wodnik – horoskop partnerski

„Kochasz życie, każdy dzień jest dla ciebie nową przygodą..." – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie na rok 2018. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Czytaj nasz horoskop dla par!
Martyna Pstrąg
horoskop partnerski, horoskop dla par
fot. Fotolia
Jeśli urodziłaś się między 20 stycznia a 18 lutego, to jesteś zodiakalnym Wodnikiem.

Jaka jesteś w miłości

Fantazji, droga Wodniczko, mogłaby ci pozazdrościć kobieta spod niejednego znaku. Potrafisz zaskakiwać odlotowymi pomysłami, a twój ukochany nigdy nie wie, gdzie tak naprawdę się podziewasz. Mało jest tak tajemniczych i nieprzewidywalnych znaków. A przy tym nie jesteś małostkowa, ani trochę nie zależy ci na bogactwie czy karierze. Kochasz życie, każdy dzień jest dla ciebie nową przygodą. Od partnera nie wymagasz zbyt wiele, jesteś łagodna i wyrozumiała dla jego słabostek. Nie próbujesz go zdominować i wtłoczyć pod swój śliczny pantofelek.

Czytaj także: Czy młoda mama może pozwolić sobie na randki?
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Wy jako para

Nie prowokuj scen zazdrości, które mają niszczycielską siłę i zrujnowały niejeden szczęśliwy związek. Jeśli chcesz poflirtować, rób to dyskretnie!
Wodniki w związku będą starały się zaskoczyć swojego partnera. Dobre samopoczucie, które będzie wam towarzyszyło w tym roku, udzieli się także waszemu partnerowi. To dobrze wpłynie na łączącą was więź. Poświęćcie więcej czasu rodzinie i przyjaciołom, których ostatnio zaniedbywałyście.

Rada dla związku

To dobry czas, aby podejmować ważna decyzje, np. o zakupie domu, przeprowadzce czy kolejnym dziecku.
Działajcie odwrotnie niż zwykle, łatwiej przekraczać granice i na mapie, i między ludźmi. Uczucie jest najważniejsze! Można powiolić sobie na rozmach w wielu kwestiach.

Stworzysz idealny związek z...

Lwem, Rakiem, Koziorożcem
Ale unikaj: Barana, Wodnika, Bliźniąt
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy