GRY
 
 

Horror w drodze do szpitala - pościg za pijanym kierowcą z ciężarną żoną "na pokładzie"

Wiózł do szpitala ciężarną żonę. Po drodze ruszył w pościg za pijanym kierowcą tira. Co na to przyszła mama?

Horror w drodze do szpitala
fot. TVN24
Jak informuje TVN24, Paweł Królewiak spod Łodzi wiózł do szpitala swoją  żonę w 5 miesiącu ciąży. Po drodze zobaczył tira, który robił na drodze  przedziwne rzeczy: wjeżdżał na rondo pod prąd, przejeżdżał skrzyżowania na czerwonym świetle, zajeżdżał samochodom drogę, jechał zygzakiem itd.

Przeczytaj także: Pasy bezpieczeństwa w ciąży

 

Podjął pościg, choć sam odwoził ciężarną żonę do szpitala - teraz dzięki nagraniom wiemy, jak akcja wyglądała "od kuchni".

Posted by TVN24.pl on 24 czerwca 2015
br />

Nikt nie reagował na wyczyny pijanego kierowcy. Przyszły tato nie miał więc wyjścia: ruszył w pościg za tirem.  Gdy nie zdołał go zatrzymać, zawiadomił policję i nadal ścigając kolosa informował dyżurnego o tym, co się dzieje.

Pościg trwał kilkanaście minut, a pijanego kierowcę zatrzymała w końcu policja. Miał we krwi 1,7 promila alkoholu.

A co na to żona? Nie protestowała.

– Tir jest jak czołg, a prowadzony przez pijanego może siać olbrzymie spustoszenie. Żona zrozumiała, że nie możemy tak po prostu skręcić do szpitala i odpuścić sprawę - mówił w TVN24 Paweł Królewiak.

Jak zareagowałabyś w podobnej sytuacji? Pozwoliłabyś partnerowi na taki pościg?

Zobacz także: Sztuczka ze znikaniem - świetny film o bezpieczeństwie pieszych na drodze
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj