hot wheels
fot. Adobe Stock

Samochodziki Hot Wheels – spełnią marzenia każdego chłopca!

Zobacz 6 propozycji zabawek Hot Wheels w dobrych cenach. Mamy tu tory, które można miedzy sobą łączyć oraz fajną skrzynkę do przechowywania aut!
Ewa Janczak-Cwil
hot wheels
fot. Adobe Stock
Hot Wheels to seria niesamowitych metalowych pojazdów w skali 1:64, które spodobają się każdemu chłopcu. Można przebierać między klasycznymi autami, terenowymi, kończąc na wyścigowych. Ale to nie wszystko!

Spis treści:
O zabawkach Hot Wheels
Zabawki w atrakcyjnych cenach:
  1. Modułowa walizka na autka, 50 zł
  2. Ciężarówka z kraksą, 60 zł
  3. Starcie z rekinem, 80 zł
  4. Tor z dwoma skoczniami, 99 zł
  5. Zestaw kaskaderski na start, 112 zł
  6. Myjnia Atak krokodyla, 250 zł

O zabawkach Hot Wheels

Hot Wheels to marka zabawek produkowana przez firmę Mattel od 1968 roku! Co ciekawe wielu producentów samochodów zabiegało o to, by firma w ramach swojej marki produkowała modele ich samochodów. W 2008 roku firma świętowała wyprodukowanie miliardowego autka, co uczciła modelem wartym 140 tys. dolarów i wysadzanym 2700 diamencikami.

Tory dla samochodów

Poza samochodzikami, Mattel zaczął produkować także tory, po których te autka mogłyby jeździć. Obecnie do kupienia są najróżniejsze tory – od najprostszych po bardziej skomplikowane. Większość z nich można ze sobą łączyć, co znakomicie urozmaica zabawę.

Zobacz też: Gry planszowe w sam raz dla czterolatka
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Autka Hot Wheels

Wśród modeli samochodów znajdują się seryjnie produkowane modele popularnych marek, ale także samochody wyścigowe, ciężarówki i monster trucki. Na rynku można też znaleźć zabawki tej marki, które powstały we współpracy z wytwórniami firmowymi. I tak dzieciaki mogą bawić się autkami związanymi z filmami Toy Story, Myszka Miki, czy Gwiezdne Wojny.

Akcesoria nie tylko do samochodów

Do torów można dokupić np. posterunek policji albo myjnię, które łączy się z torami. Na licencji Hot Wheels powstaje też mnóstwo innych rzeczy. Są to: plecaki, piórniki, hulajnogi. Każdy mały miłośnik tych autek z pewnością doceni i takie dodatki, ale i tak najważniejsze dla niego będą autka i tory, po których będzie mógł je puszczać!

1. Modułowa walizka na autka, 50 zł

Praktyczna walizka na samochodziki Hot Wheels. Zmieści 8 modeli. Złożona zajmuje niewiele miejsca, a uchwyt pozwala zabrać ulubione autka ze sobą. Na czas zabawy można ją szeroko otworzyć, co ułatwia dostęp do zabawek. Jeśli kupujesz ją na prezent, nie zapomnij dokupić choć jednego samochodu!
 
hot wheels skrzynka na samochodziki

2. Ciężarówka z kraksą, 60 zł

Bardzo fajny zestaw, na który składa się ciężarówka kaskaderska oraz jeden samochodzik. Ciężarówką można przewozić samochodziki, ale też bawić się w zderzenia, podczas których z jej wnętrza wyskakują mniejsze pojazdy (oczywiście trzeba je tam najpierw włożyć).
 
hot wheels ciężarówka

3. Starcie z rekinem, 80 zł

Tor z dwoma zbiornikami na ciepłą i zimną wodę. Wpadający do niej samochód z serii Color Shifters będzie zmieniał kolor! Na trasie czeka rekin, który spróbuje uchwycić przejeżdżające autko. W zestawie znajduje się tor, autko Color Shifters oraz instrukcja składania zabawki.
 
hot wheels starcie z rekinem

4. Tor z dwoma skoczniami, 99 zł

Tor składa się z dwóch części – każda dla innego samochodu. Na trasie są dwie skocznie (tu wszystko może się wydarzyć!), a na mecie flaga, która uniesie się, gdy zwycięzca dotrze do mety. W komplecie znajduje się jedno autko. Tor można łączyć z innymi torami Hot Wheels. Zabawka dla dzieci w wieku 4-10 lat.
 
hot wheels tor ze skoczniami

5. Zestaw kaskaderski na start, 112 zł

W komplecie tor oraz skrzynia, którą przyłącza się do toru na różne sposoby. W ten sposób tworzy się za każdym razem inne kaskaderskie akrobacje. W sumie jest 16 elementów, które można składać zgodnie z własną fantazją. W zestawie znajduje się też autko Hot Wheels. Komplet można łączyć z innymi torami.
 
hot wheels zestaw kaskaderski

6. Myjnia Atak krokodyla, 250 zł

Rozbudowany zestaw z zakręconym torem, windą na korbkę, wieżą ciśnień, zbiornikiem z wirem i samochodzikiem z serii Color Shifters. Autko zmienia kolor pod wpływem wody o różnej temperaturze. Czy autko umknie z wiru wodnego, zanim złapie je krokodyl? To się okaże podczas zabawy!
 
hot wheels myjnia z krokodylem
[content:0_26985,0_27371,0_27289:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy