Hulajnogi i kaski dla dzieci w promocji w Biedronce
fot. AdobeStock

Hulajnogi i kaski z Elsą lub Spider-Manem ZA BEZCEN w Biedronce. Tylko do jutra!

W ofercie popularnego dyskontu znajdziecie teraz świetne, 3-kołowe hulajnogi dla najmłodszych i pasujące do nich kolorystycznie kaski. Taki zestaw ucieszy każdego kilkulatka!
Milena Oszczepalińska
Hulajnogi i kaski dla dzieci w promocji w Biedronce
fot. AdobeStock
Dobrze jest, by latem, kiedy tylko jest ładna pogoda, dzieci jak najwięcej czasu spędzały na dworze. W ten sposób nie tylko mogą poznawać świat i rozwijać się, lecz także łapać ze słońca cenną witaminę D. Aby uatrakcyjnić im wyjścia na dwór, warto zainwestować w sprzęt, taki jak rowerek czy hulajnoga. Do tego obowiązkowo kask na głowę! Jeśli wasze maluszki nie mają jeszcze tych akcesoriów, koniecznie zajrzyjcie do Biedronki. A aktualnej ofercie dyskontu są kolorowe hulajnogi i kaski – z motywami z Krainy Lodu oraz Spider-Mana. Ale pospieszcie się, oferta obowiązuje tylko do soboty, 25 lipca!

Hulajnogi z Elsą lub Spider-Manem do kupienia w Biedronce

Małe dziewczynki uwielbiają Krainę Lodu, mali chłopcy przepadają za Spider-Manem, dlatego właśnie Biedronka oferuje hulajnogi dla najmłodszych w najbardziej atrakcyjnych dla nich wzorach. Na takim sprzęcie spędzenie nawet kilku godzin na spacerze nie będzie nudne czy męczące. Hulajnogi z Biedronki kosztują 99 zł i są 3-kołowe, dzięki czemu nadają się nawet dla najmłodszych dzieci, które nie potrafią jeszcze utrzymać równowagi na dwukołowych pojazdach. Oprócz tego mają:
  • regulowaną wysokość kierownicy;
  • specjalny mechanizm skręcania, dzięki czemu hulajnoga jest stabilna i wytrzymała;
  • tylny hamulec nożny;
  • podest z antypoślizgową nawierzchnią;
  • koła wykonane z materiału zwiększającego amortyzację.

Ich dodatkowym atutem jest niska waga (którą docenią rodzice, jeśli będą musieli nieść hulajnogę, gdy malec zechce sobie pobiegać np. po parku).
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Kaski ochronne z motywami z Krainy Lodu i Spider-Mana z oferty Biedronki

Niestety wciąż wielu rodziców zapomina o tym, że kask jest dziecku absolutnie niezbędny podczas przejażdżki na hulajnodze, rowerku czy innym dziecięcym pojeździe. Kiedy mowa o bezpieczeństwie, nie można myśleć o oszczędnościach. Poza tym taki kask wcale nie jest ogromnym wydatkiem – modele z aktualnej oferty Biedronki kosztują jedynie 39,99 zł – a może ochronić głowę dziecka przed poważnymi obrażeniami. Poza tym kasku nie trzeba wymieniać co roku, jeśli kupimy taki z regulacją rozmiaru (jak ten z dyskontu). Przede wszystkim jednak zakładając dziecku kask już od najmłodszych lat, uczymy go dobrego nawyku dbania o swoje bezpieczeństwo na drodze. Wasze dzieci jeździły dotąd bez kasku? Pora to zmienić!

Źródło: biedronka.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy