GRY
 
 

I Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci

2-3.06.2012r., Zakamarki zapraszają do Concordia Design w Poznaniu na I Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci.

zakamarki
W czasie festiwalu odbędzie się kiermasz, na którym znajdziecie stoisko Zakamarków pełne książek dla dzieci.

Godziny otwarcia:
sobota, 2 czerwca 11:00-19:00
niedziela, 3 czerwca 10:00-18:00

Odbędą się również warsztaty z wesołą rodziną z książek Evy Susso o Bincie, Lalo i Babo oraz z książką Dziwne zwierzęta.

Sobota, 2 czerwca, godz. 11:00-12:00
BINTA, LALO, BABO I WESOŁA RODZINA


Warsztaty taneczno-muzyczne dla dzieci w wieku 2-3 lat. Na początku wspólnie przeczytamy książki Evy Susso z ilustracjami Benjamina Chauda, które obejrzymy na dużym ekranie. Lektura będzie inspiracją do tanecznych i muzycznych działań, nauki sylab, wystukiwania rytmów i wspólnej zabawy. Będziemy uczyć się naśladować dźwięki wydawane przez rozmaite zwierzęta, wypróbujemy różne instrumenty muzyczne oraz poćwiczymy taneczne kroki. Uwaga! Warsztaty rodzinne – rodzice/opiekunowie uczestniczą w warsztatach razem z dziećmi.
Zapisy: Zapisy zakończone. Zapraszamy na inne warsztaty!

Niedziela 3 czerwca, godz. 10:00-12:00
MRÓWKOJAD, ORZESZNICA I DZIWNE ZWIERZĘTA


Warsztaty plastyczne inspirowane książką "Dziwne zwierzęta" dla dzieci w wieku 5-10 lat. Przeczytamy fragmenty książki Lotty Olsson, a ilustracje Marii Nilsson Thore, zobaczymy na dużym ekranie. Poznamy najróżniejsze zwierzęta i porozmawiamy o tym, kto jest dziwny i dlaczego. Po lekturze wspólnie wykreujemy techniką kolażu jedno duże dziwne zwierzę i stworzymy jego opis, nadając mu najrozmaitsze cechy. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje najdziwniejsze zwierzę na świecie. Uwaga! Warsztaty rodzinne – rodzice/opiekunowie uczestniczą w warsztatach razem z dziećmi.
Zapisy: Zapisy zakończone. Zapraszamy na inne warsztaty!

I Festiwal Designu i Kretywności dla Dzieci Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Poznań
www.concordiadesign.pl
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj