zakamarki

I Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci

2-3.06.2012r., Zakamarki zapraszają do Concordia Design w Poznaniu na I Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci.
zakamarki
W czasie festiwalu odbędzie się kiermasz, na którym znajdziecie stoisko Zakamarków pełne książek dla dzieci.

Godziny otwarcia:
sobota, 2 czerwca 11:00-19:00
niedziela, 3 czerwca 10:00-18:00

Odbędą się również warsztaty z wesołą rodziną z książek Evy Susso o Bincie, Lalo i Babo oraz z książką Dziwne zwierzęta.

Sobota, 2 czerwca, godz. 11:00-12:00
BINTA, LALO, BABO I WESOŁA RODZINA


Warsztaty taneczno-muzyczne dla dzieci w wieku 2-3 lat. Na początku wspólnie przeczytamy książki Evy Susso z ilustracjami Benjamina Chauda, które obejrzymy na dużym ekranie. Lektura będzie inspiracją do tanecznych i muzycznych działań, nauki sylab, wystukiwania rytmów i wspólnej zabawy. Będziemy uczyć się naśladować dźwięki wydawane przez rozmaite zwierzęta, wypróbujemy różne instrumenty muzyczne oraz poćwiczymy taneczne kroki. Uwaga! Warsztaty rodzinne – rodzice/opiekunowie uczestniczą w warsztatach razem z dziećmi.
Zapisy: Zapisy zakończone. Zapraszamy na inne warsztaty!

Niedziela 3 czerwca, godz. 10:00-12:00
MRÓWKOJAD, ORZESZNICA I DZIWNE ZWIERZĘTA


Warsztaty plastyczne inspirowane książką "Dziwne zwierzęta" dla dzieci w wieku 5-10 lat. Przeczytamy fragmenty książki Lotty Olsson, a ilustracje Marii Nilsson Thore, zobaczymy na dużym ekranie. Poznamy najróżniejsze zwierzęta i porozmawiamy o tym, kto jest dziwny i dlaczego. Po lekturze wspólnie wykreujemy techniką kolażu jedno duże dziwne zwierzę i stworzymy jego opis, nadając mu najrozmaitsze cechy. Na koniec spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje najdziwniejsze zwierzę na świecie. Uwaga! Warsztaty rodzinne – rodzice/opiekunowie uczestniczą w warsztatach razem z dziećmi.
Zapisy: Zapisy zakończone. Zapraszamy na inne warsztaty!

I Festiwal Designu i Kretywności dla Dzieci Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Poznań
www.concordiadesign.pl
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy