Ida Nowakowska o powrocie do pracy
fot. screen Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska korzysta w pracy z pewnych przywilejów. Wiele młodych mam może jej zazdrościć!

W jednym z ostatnich wywiadów Ida Nowakowska wręcz rozpływa się nad swoim pracodawcą – TVP. Dzięki uprzejmości stacji młoda mama z powodzeniem łączy pracę z macierzyństwem. Taki grafik to chyba rzeczywiście rzadkość!
Hanna Szczesiak
Ida Nowakowska o powrocie do pracy
fot. screen Instagram/idavictoria
Powrót Idy Nowakowskiej do pracy rozbudził gorącą dyskusję – zdaniem części obserwatorów prezenterka zdecydowanie za szybko rzuciła się w wir zawodowych obowiązków, zamiast skupić się na dziecku. Okazuje się jednak, że pracodawca Idy Nowakowskiej dba, by młoda mama się nie przemęczała.

Ida Nowakowska pracuje tylko dzień w tygodniu

„Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę – TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa” – mówiła w rozmowie z Plejadą prezenterka. Po raz kolejny przyznała również, że ma ogromne wsparcie ze strony swojego męża oraz mamy – to dzięki nim bez stresu może wracać do pracy, by choć na chwile oderwać się od obowiązków domowych. Na plan zdjęciowy często zabiera jednak ze sobą swojego synka.

Tym razem Ida Nowakowska podzieliła się szczegółami dotyczącymi swojego trybu pracy. Na łamach „Party” poinformowała, że zwykle „jeden dzień pracuje, a potem tydzień ma wolny”. Możliwość pracy w takich warunkach to rzeczywiście luksus, na jaki większość mam nie może sobie pozwolić.

Ida Nowakowska ma jednak świadomość, że jest w uprzywilejowanej sytuacji i wiele mam nie ma możliwości, by zabierać dziecko do pracy, karmić je piersią podczas przerwy, przytulać i spędzać z nim czas. Gdyby tylko wszyscy pracodawcy stwarzali młodym rodzicom (również ojcom!) takie warunki...

Zobacz także:
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy