Ida Nowakowska ciążowe zachcianki
fot. Instagram

Nowakowska w ciąży OBJADA się czipsami? „Mam jedną największą zachciankę”

Ida Nowakowska przyznała, że ma ciążowe zachcianki, ale zupełnie inne niż można by się spodziewać. Gdy w sieci pokazała pustą torebkę po czipsach, fani mocno się zaniepokoili − czy Nowakowska w ciąży stosuje aż tak niezdrową dietę?
Magdalena Drab
Ida Nowakowska ciążowe zachcianki
fot. Instagram
Ida Nowakowska już niedługo powita na świecie synka, a tymczasem fani są ciekawi, jak się czuje i jak dba o siebie w czasie ciąży. Okazuje się, że prezenterka ma niezwykłe ciążowe zachcianki, którym ulega bez wyrzutów sumienia.

Ida Nowakowska ma nietypowe zachcianki w ciąży

Nowakowska w ciąży dba o siebie w szczególny sposób, a puste opakowanie po czipsach, które pokazała niedawno na InstaStory, wcale nie jest dowodem na to, że objada się niezdrowymi rzeczami. Prezenterka wyjaśniła fanom, na czym polegają jej ciążowe zachcianki − są zupełnie inne, niż wszyscy podejrzewali! 

„Dużo osób się pyta o te zachcianki ciążowe. Ja mam zachciankę największą taką jedną w życiu, żeby mój dzidziuś był bardzo zdrowy, dlatego staram się niezwykle zdrowo odżywiać i naprawdę czuję, że potrzebuję takich rzeczy” − powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Co zatem je Nowakowska? Jej największa zachcianka to... zdrowe produkty i dużo warzyw. Poza tym Ida uzupełnia żelazo, starając się zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju. Nie ma mowy o czipsach! Nowakowska przyznała, że w ciąży straciła ochotę nawet na słodycze. A kto zjadł słynne czipsy? Przyszła mama obwinia... męża.

„Te czipsy to zjadł mój mąż, więc on był tutaj konsumentem” − wyjaśniła Ida.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy