Ida Nowakowska ciążowe zachcianki
fot. Instagram

Nowakowska w ciąży OBJADA się czipsami? „Mam jedną największą zachciankę”

Ida Nowakowska przyznała, że ma ciążowe zachcianki, ale zupełnie inne niż można by się spodziewać. Gdy w sieci pokazała pustą torebkę po czipsach, fani mocno się zaniepokoili − czy Nowakowska w ciąży stosuje aż tak niezdrową dietę?
Magdalena Drab
Ida Nowakowska ciążowe zachcianki
fot. Instagram
Ida Nowakowska już niedługo powita na świecie synka, a tymczasem fani są ciekawi, jak się czuje i jak dba o siebie w czasie ciąży. Okazuje się, że prezenterka ma niezwykłe ciążowe zachcianki, którym ulega bez wyrzutów sumienia.

Ida Nowakowska ma nietypowe zachcianki w ciąży

Nowakowska w ciąży dba o siebie w szczególny sposób, a puste opakowanie po czipsach, które pokazała niedawno na InstaStory, wcale nie jest dowodem na to, że objada się niezdrowymi rzeczami. Prezenterka wyjaśniła fanom, na czym polegają jej ciążowe zachcianki − są zupełnie inne, niż wszyscy podejrzewali! 

„Dużo osób się pyta o te zachcianki ciążowe. Ja mam zachciankę największą taką jedną w życiu, żeby mój dzidziuś był bardzo zdrowy, dlatego staram się niezwykle zdrowo odżywiać i naprawdę czuję, że potrzebuję takich rzeczy” − powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Co zatem je Nowakowska? Jej największa zachcianka to... zdrowe produkty i dużo warzyw. Poza tym Ida uzupełnia żelazo, starając się zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju. Nie ma mowy o czipsach! Nowakowska przyznała, że w ciąży straciła ochotę nawet na słodycze. A kto zjadł słynne czipsy? Przyszła mama obwinia... męża.

„Te czipsy to zjadł mój mąż, więc on był tutaj konsumentem” − wyjaśniła Ida.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy