Ida Nowakowska o macierzyństwie
fot. Instagram

Ida Nowakowska opisała swoje macierzyństwo: wzruszające słowa o synku!

Ida Nowakowska podsumowała kilka ostatnich miesięcy swojego życia. Czas ciąży i pierwsze dni z synkiem to dla niej niezwykła przygoda – swoje uczucia opisała w bardzo wzruszających słowach.
Magdalena Drab
Ida Nowakowska o macierzyństwie
fot. Instagram
Ida Nowakowska spełnia się jako mama, a swojemu szczęściu daje wyraz w licznych postach na Instagramie. Z okazji święta wszystkich mam gwiazda napisała, czym jest dla niej macierzyństwo. To wyjątkowe słowa!

Ida Nowakowska o byciu mamą: „To moja misja”

Prezenterka nie przestaje zachwycać się przygodą, jaką jest dla niej macierzyństwo. I choć Ida Nowakowska jest mamą dopiero od kilku tygodni, to już wybiega myślami daleko w przyszłość. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła krótki film, który powstał we współpracy z magazynem „VIVA!”. Opisała go pięknymi słowami pełnymi wdzięczności i miłości do synka:

„Jesteś moim darem. Moją misją. Moim szczęściem. Pokażę Ci cały nasz piękny świat... czeka nas niezwykła wspólna przygoda”.

Dalej Ida Nowakowska przyznała się do uczuć, które pewnie odczuwa niemal każda kobieta rodząca pierwsze dziecko: to pojawienie się na świecie maluszka sprawiło, że odkryła prawdziwą wartość swojego życia:

„Dziękuję, że nadałeś mojemu życiu sens” – napisała wzruszona.

Ida Nowakowska nie zapomniała przy tym o własnej mamie – z okazji Dnia Matki złożyła jej najlepsze życzenia, nazywając ją jednocześnie najwspanialszą babcią na świecie. Rozczulające, prawda? 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy