Ida Nowakowska odpowiada na krytykę
fot. Instagram

Ida Nowakowska odpowiada na krytykę. Fani uważają, że za szybko wróciła do pracy po porodzie

Miesiąc temu Ida Nowakowska została mamą. Prezenterka wróciła do pracy już tydzień po porodzie, co nie spodobało się jej fanom. W obszernym wywiadzie gwiazda odpowiedziała hejterom.
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska odpowiada na krytykę
fot. Instagram
Niecały miesiąc temu Ida Nowakowska spełniła swoje wielkie marzenie – została mamą. Gwiazda TVP była bardzo aktywna zawodowo podczas ciąży (zeszła z planu zdjęciowego niemal w ostatnich dniach przed porodem). Równie szybko wróciła do obowiązków zawodowych po porodzie. 

Ida Nowakowska nie przebiera w słowach

Teraz udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiada o macierzyństwie. W rozmowie z portalem Plejada przyznała, że uwielbia bycie mamą, ale zależy jej też na kontynuowaniu kariery. Nie rozumie, dlaczego przez to spadła na nią tak ogromna fala krytyki.

„Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy. Przeraża mnie. Nie rozumiem go. Jestem szczęśliwa wśród ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze, szanują każde życie. Girl power to dla mnie walka o godność, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, o możliwość jak najlepszego rozwoju nas i naszych dzieci” – podsumowała hejterów. 

Ida Nowakowska uczy się bycia mamą

Tancerka cieszy się, że może łączyć macierzyństwo z pracą. W wywiadzie przyznała, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie mamy i męża. „Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój. Widzę, że tak dużo mam moich koleżanek nie chce pomagać w wychowaniu, nie zachęcają też swoich synów do podjęcia odpowiedzialności za nowe życie” – tłumaczyła Ida Nowakowska.
 

Prezenterka wyjawiła również, że cały czas uczy się bycia mamą. Słucha rad położnych, swojej mamy i innych mam, które dzielą się z nią doświadczeniami. „Podpowiadają nam zarówno w kwestii podnoszenia główki, pielęgnacji, jak i odczytywania, co synek chce nam przekazać płaczem oraz gestami, czy jak pomóc mu w rozwoju” – dodała. 

Jakie jest wasze zdanie? Uważacie, że gwiazda TVP niesłusznie jest krytykowana?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy