Ida Nowakowska pokazała synka
fot. Instagram

Ida Nowakowska pokazała filmik z synkiem: to cały tata!

Ida Nowakowska kilka dni temu urodziła wyczekane dziecko. Jak na świeżo upieczoną mamę przystało, chętnie chwali się swoim szczęściem. W sieci pojawił się krótki filmik, na którym widać synka prezenterki. To cały tata!
Magdalena Drab
Ida Nowakowska pokazała synka
fot. Instagram
Ida Nowakowska przyzwyczaja się do roli mamy i na bieżąco relacjonuje swoim fanom, co dzieje się w jej życiu. Na krótko po porodzie prezenterka pochwaliła się uroczym filmikiem, na którym widać jej nowo narodzonego synka oraz męża. Są bardzo podobni!

Ida Nowakowska pokazała synka: wygląda jak tata?

Prezenterka nie kazała fanom długo czekać i niemal tuż po porodzie pokazała swojego synka. Na nagraniu, które udostępniła na Instagramie, widać nowo narodzonego chłopca w szpitalnym łóżeczku oraz jego dumnego (i wyraźnie zmęczonego) tatę. Zdaniem Idy Nowakowskiej są prawie identyczni!

„Wykapany Tata. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7 maja, jak wskazywał termin porodu” – napisała zachwycona mama. W kolejnych słowach podziękowała personelowi szpitala, w którym rodziła, lekarzom, położnej oraz wszystkim, którzy się za nią modlili. Pod postem posypały się gratulacje i życzenia samych wspaniałych chwil z synkiem.

Musimy przyznać, że maluszek jest przesłodki! Ida Nowakowska z pewnością jest teraz najszczęśliwszą mamą na świecie, tym bardziej że o dziecko starała się aż pięć lat. Liczymy na jeszcze więcej filmów i zdjęć dzidziusia!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy