Ida Nowakowska pokazała, jak kąpie synka
fot. Ida Nowakowska Instagram

Ida Nowakowska pokazała, jak kąpie synka. Nagranie zachwyciło jej fanki

Ida Nowakowska chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia w Internecie. Tym razem pokazała, jak z mężem kąpią synka. „U nas to domena Tatusia” – podkreśla.
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska pokazała, jak kąpie synka
fot. Ida Nowakowska Instagram
Zaledwie miesiąc temu Ida Nowakowska spełniła swoje wielkie marzenie o byciu mamą. I choć podkreśla, że cieszy się każdą chwilą spędzoną ze swoim synkiem, nie zamierza rezygnować z kariery zawodowej. Niecały tydzień po porodzie gwiazda TVP wróciła do pracy. Najpierw podawała polskie punkty na Eurowizji, pojawiła się w finale „Dance Dance Dance”, a później wróciła do obsady programu „Pytanie na śniadanie”.

Ida Nowakowska dzieli się intymnym nagraniem 

Na szczęście może liczyć na wsparcie męża, Jacka Herndona i mamy. Na jednym z ostatnich nagrań, jakie wrzuciła do sieci, zdradza, że kąpiele syna są domeną jej męża. Jak przyznała, to dla niej magiczne momenty. 

Najpierw w kadrze widzimy młodego tatę, który przygotowuje wannę, potem Idę Nowakowską, która tuli synka. Chwilę później maluch leży w wannie. Trzyma go dumny tata.  „Kąpiele mają w sobie taką magię. Wszyscy tak mówili, a ja nigdy nie wiedziałam, o co chodzi... i nadal nie jestem w stanie tego wytłumaczyć... ale będziemy na zawsze pamiętać te wspólne chwile! Kąpu, kąpu! U nas to domena Tatusia” – napisała Ida Nowakowska na Instagramie. 
 
Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek. 

„Aww jak słodko. Jak to pięknie wygląda! Mój synek ma półtora roku i od samego urodzenia ja nie mam wstępu do łazienki. Mąż sam myje synka. Ja jestem tylko od mycia główki”

„Cudownie Iduniu!! Dużooo uśmiechuuu!”

„Jak to pięknie wygląda!!” – zachwycają się obserwatorki Idy Nowakowskiej.
 
A u was kto przejął ten słodki obowiązek? ;)

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy