Ida Nowakowska pokazuje jak odciąga pokarm
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska pokazała, jak odciąga pokarm. Fanki oburzone, że to ZBYT INTYMNE

Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak młoda mama odciąga pokarm za pomocą laktatora. Nie spodobało się to jednak niektórym fankom tancerki.
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska pokazuje jak odciąga pokarm
fot. Instagram/idavictoria
Ida Nowakowska w maju tego roku urodziła dziecko. Tancerka chętnie dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. Prezenterka zdradziła już między innymi, że jej syn zostanie wychowany w wierze katolickiej. Młoda mama pokazała również, jak kąpie synka. Teraz zamieściła w sieci nagranie, które dla wielu mam wydaje się zbyt intymne, by dzielić się nim z tak dużym gronem osób.

Kontrowersyjne nagranie

Ida Nowakowska w kilkusekundowym filmie pokazała odciąganie pokarmu dla dziecka za pomocą specjalnego biustonosza i laktatora. Najpierw prowadząca „You Can Dance” zaprezentowała, jak wygląda biustonosz, który zakłada się podczas używania laktatora. Następnie pokazała, jak prezentuje się całość urządzenia w trakcie procesu odciągania mleka.

Oburzone fanki

Filmik oburzył niektóre internautki. Są one zdania, że jest to zbyt intymna czynność, by pokazywać ją na Instagramie. Oto niektóre z komentarzy:
„Jak dla mnie zbyt to intymne”;
„W sumie nie wiem co myśleć.... Trochę szokuje mnie to video”;
„Jak się nie ma nic interesującego do zaproponowania, to się pokazuje takie coś. Obciach”;
„Czy coś takiego, jak intymność, to jeszcze istnieje, czy dawno, bezpowrotnie minęła...”.

Niektóre internautki stanęły jednak w obronie Idy: „Mówienie, że odciąganie pokarmu jest niesmaczne, to szkoda gadać... Przecież nie pokazuje piersi”

Co myślicie na ten temat? Czy rzeczywiście jest to zbyt intymne? A może to kwestia granicy prywatności, którą każda mama stawia indywidualnie i ma prawo do pokazywania w sieci wszystkiego, co uzna za słuszne?

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak być idealną mamą
Psycholog Adriana Klos radzi jak być mamą idealną, nie tracąc przy tym możliwości spełniania swoich marzeń.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy