Ida Nowakowska chwali się synkiem
fot. Instagram

Ida Nowakowska POKAZAŁA TWARZ synka. Zdradziła, do kogo jest podobny

Ida Nowakowska chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem w sieci. Tym razem ujawniła twarz malutkiego synka. Trzeba przyznać, że maluch jest naprawdę słodki!
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska chwali się synkiem
fot. Instagram
Synek Idy Nowakowskiej przyszedł na świat zaledwie kilka dni temu, ale prezenterka nie zwalnia tempa. Jest bardzo aktywna w sieci. Na jednym ze zdjęć zrobionych zaraz po porodzie pokazała fanom malutkiego synka. Teraz zrobiła im jeszcze większą niespodziankę!

Ida Nowakowska chwali się malutkim synkiem 

Tancerka nie poszła śladem wielu innych celebrytek, które pokazują dzieci wyłącznie tyłem. Na swoim InstaStory po raz pierwszy pokazała twarz maluszka, a później pochwaliła się szybkimi zakupami. „Zakupy w biegu, bo Jack czeka z malutkim” – napisała młoda mama.  


Wcześniej prezenterka podzieliła się ze swoimi fanami ciekawą obserwacją. Jak poinformowała na InstaStories, przez bogatą mimikę malca widzi w nim dużo ze swojego partnera. „Robi takie same miny jak Jack” – cieszyła się.
 

Przypomnijmy, że synek Idy Nowakowskiej przyszedł na świat w czwartek 6 maja w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Gwiazda niemal do samego porodu pracowała na planie programu „Pytanie na Śniadanie”.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy