Ida Nowakowska przegrzewa synka
fot. Instagram

Ida Nowakowska przegrzewa synka? Fanki: „Dziecko to nie ogórek!”

Na jeden z pierwszych spacerów Ida Nowakowska zabrała synka w nowym wózku. Troskliwe fanki gwiazdy martwią się jednak o zdrowie maluszka – czy prezenterka nie przesadziła z ubraniem dla noworodka? Ida Nowakowska popełniła częsty błąd młodych mam!
Magdalena Drab
Ida Nowakowska przegrzewa synka
fot. Instagram
Ida Nowakowska naraziła się internautkom, pokazując synka na wiosennym spacerze. Zdaniem innych mam chłopcu było stanowczo za ciepło, i to z winy niedoświadczonej gwiazdy!

Ida Nowakowska skrytykowana przez fanki: przegrzewa dziecko?

Tancerka chyba nie przejęła się komentarzami fanek, bo na żadną z uwag nie odpowiedziała. Ale zarzuty pod jej adresem były dość poważne: „Dziecko to nie ogórek, nie kiś go w zamkniętym wózku!” – oburzały się bardziej doświadczone mamy. Chodziło o sposób, w jaki Ida Nowakowska ubrała malca na spacer: noworodek leżał w wózku, na którego wierzch młoda mama położyła przykrywkę.

„Pokrowiec na wózek to w zimie, jak pada śnieg. Wystarczy kocyk” – zwróciła uwagę jedna z fanek. Nie zabrakło też bardzo szczegółowych rad: „Ida, jeśli jest ciepło i nie ma bardzo mocnego wiatru, a wy jesteście w krótkich rękawach, to nie używaj tej przykrywki na wózek, tam od razu jest jak w namiocie 10/15 stopni i się nagrzewa od słońca! Więc kocyk wystarczy. A jeśli świeci słonko, to parasolka i uchylić z tyłu budę, żeby było przewiewnie”.

Jakby tego było mało, „ukiszony” jak ogórek synek Idy Nowakowskiej miał... odsłonięte ucho! To również nie uszło uwadze gorliwych internautek:

„Na powietrzu noworodek musi mieć zakryte uszka. O infekcje bardzo łatwo”.

Cóż, jesteśmy przekonane, że Ida Nowakowska doskonale wie, jak pielęgnować swojego maluszka, a wiele rzeczy robi intuicyjnie. Jak każda z nas! Ale czy którakolwiek z nas lubi „dobre rady” innych mam?
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy wody płodowe mogą odejść bez skurczów, wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Odejście wód płodowych przed pojawieniem się skurczów porodowych to jeszcze nic niepokojącego. Gdy wody płodowe odejdą, warto jednak się pospieszyć i jechać do szpitala, nawet jeśli skurcze wciąż nie występują. Dlaczego to ważne − tłumaczy ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy