Ida Nowakowska zabrała synka na plan
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska przejęła się krytyką internautek? Zabrała synka na plan programu „You Can Dance”

Wiele osób miało obawy, czy Ida Nowakowska nie wróciła po porodzie zbyt szybko do pracy. Teraz młoda mama udowodniła, że potrafi połączyć macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi (i to dosłownie!).
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska zabrała synka na plan
fot. Instagram/idavictoria
Ida Nowakowowska ponad miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Prezenterka bardzo szybko wróciła do swoich obowiązków zawodowych. Według wielu osób czas po porodzie należy w 100 proc. poświęcić dziecku... Na tancerkę spadła więc fala krytyki. Jak się okazuje, Ida Nowakowska chyba wzięła sobie do serca te uwagi, ponieważ zabrała synka na plan programu „You Can Dance”.

Ida Nowakowska z synkiem na planie

Ida Nowakowska będzie prowadzić nową edycję programu „You Can Dance”, do którego zdjęcia już ruszyły. Tancerka zabrała ze sobą do pracy synka, chwaląc się zdjęciami zza kulis.

Instagram/idavictoria
Na InstaStories pokazała między innymi, jak przeprowadza wywiady z uczestnikami, pozuje z nimi na ściance. Największe zainteresowanie wzbudziło to, jak młoda mama łączy pracę z macierzyństwem. Ida Nowakowska pokazała, jak spędza przerwy podczas nagrań – karmi synka i z nim spaceruje.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy