Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu syna. „Dla nas to przeżycie duchowe”
fot. Instagram

Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu syna. „Dla nas to przeżycie duchowe”

Przed Idą Nowakowską ważny dzień – chrzest syna. Gwiazda, która wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej wiara, traktuje to wydarzenie bardzo poważnie.
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu syna. „Dla nas to przeżycie duchowe”
fot. Instagram
Ida Nowakowska na swoim profilu na Instagramie nieraz relacjonowała wizyty w kościele. Jakiś czas temu prezenterka pokazywała, jak wraz z rodziną bierze udział w procesji. Nigdy nie ukrywała, że zamierza wychowywać dziecko w wierze katolickiej. Jej fani nie byli więc zaskoczeni, gdy poinformowała, że zamierza ochrzcić swojego syna.

Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu syna

W jednym z ostatnich wywiadów prezenterka zdradziła, jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia. Nie ukrywa, że dla niej i jej rodziny to wyjątkowa uroczystość. Przyznała, że rezygnuje z wielkiego przyjęcia, bo – jak sama mówi – jeszcze będzie okazja, żeby spotkać się w większym gronie. Tego dnia ważne są dla niej przeżycia duchowe.

„Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. [...] Chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem” – mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.
 

Ida Nowakowska podzieli się z obserwatorami i mediami imieniem syna po tym, jak chłopiec zostanie ochrzczony – do tej pory konsekwentnie unikała rozmów na ten temat. „Mam nadzieję, że będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało” –  dodała Ida Nowakowska.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy