Ida Nowakowska w ciąży
fot. Instagram

Ida Nowakowska robi szpagat podczas spaceru z wózkiem. Jest w 9. miesiącu ciąży!

Ida Nowakowska lada moment zostanie mamą. Czuje się jednak na tyle dobrze, że nie zrezygnowała ani z aktywności zawodowej, ani z... dawnych przyzwyczajeń.
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska w ciąży
fot. Instagram
Ida Nowakowska nie może doczekać się, kiedy powita na świecie swoje pierwsze dziecko. I choć jest w 9. miesiącu ciąży, nie zwalnia tempa. Wciąż pracuje i jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. Na najnowszym filmie, który zamieściła na Instagramie, widać, że czuje się doskonale. Prezenterka i tancerka spaceruje na palcach z wózkiem, prezentując przy okazji taneczne figury. Najwięcej emocji wśród fanów wzbudził jej... szpagat. 

Ida Nowakowska promienieje w ciąży

„Jak tam u Was? My szykujemy się na baletowe spacerki... Już opracowałam fajne taneczne ćwiczenia z wózeczkiem, aż się prosi, bo przecież rączka prawie jak drążek! Ida Victoria Stroller Ballet Workout” – napisała gwiazda pod nagraniem.
 

Fani Idy Nowakowskiej są zachwyceni:

„A pomyśleć, że człowiek nie zrobi tak nawet bez ciąży, Wszystkiego najlepszego”;
„Niesamowita jesteś kochana. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę te wariacje z wózkiem i dzidziusiem na żywo, bo wygląda mega i oryginalnie”;
„I to się nazywa mamuśka, która tanecznym krokiem zmierza do porodu”;
„Mi pod koniec ciąży ciężko jest podnieść nogę, by wejść do wanny, a tu takie wygibasy” – komentowali obserwatorzy gwiazdy na Instagramie.
 

Myślicie, że gwiazda niepotrzebnie ryzykuje, czy ma wszystko pod kontrolą? Ćwiczenia w ciąży są wskazane, o ile ćwiczymy z głową. Choć udowodniono, że jest mało prawdopodobne, by intensywne ćwiczenia fizyczne w ciąży mogły doprowadzić do poronienia lub przedwczesnego porodu, istnieje szereg dyscyplin, z których lepiej zrezygnować. Mowa o takich, przy których łatwo o upadek lub kontuzję.

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dorota Czaja o pierwszych świętach z synkiem
Gwiazda zdradza, co najbardziej lubi jeść w Wigilię i co kupi dla synka Leosia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy