Ida Nowakowska rodziła w makijażu
fot. Instagram

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu: wyglądała jak gwiazda!

Ida Nowakowska pracowała dosłownie do ostatniej chwili przed porodem, a do szpitala pojechała prosto z planu telewizyjnego. To dlatego na porodówce wyglądała jak prawdziwa gwiazda – miała pełny makijaż, ułożoną fryzurę i sztuczne rzęsy.
Magdalena Drab
Ida Nowakowska rodziła w makijażu
fot. Instagram
Ida Nowakowska do ostatniej chwili przed porodem nie zwolniła tempa i udzielała się w pracy. Rodzić zaczęła niemal na planie programu „Pytanie na śniadanie”, nie było więc czasu na zmywanie makijażu!

Ida Nowakowska: poród w stylu gwiazd

Prezenterka przyznała, że skurcze porodowe poczuła tuż po zejściu z planu w telewizji. Nic dziwnego, że nie myślała wtedy o demakijażu! Wyszykowana i umalowana jak na gwiazdę przystało, błyskawicznie trafiła do szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie bez komplikacji urodziła zdrowego synka.

„Mam rzęsy z 'Pytania na śniadanie', z wczoraj, bo właśnie po 'Pytaniu na śniadanie' zaczęły mi się skurcze. (...) Śmialiśmy się, że tak będzie, i tak było” – powiedziała uszczęśliwiona mama na poporodowym InstaStories.

Właśnie tak Ida Nowakowska wyglądała na porodówce:

Ida Nowakowska w makijażu
Chyba niejedna mama chciałaby móc pochwalić się takim wyglądem tuż po porodzie. Jeszcze raz gratulujemy i... trochę zazdrościmy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wygląda sala porodowa - film
Zwiedzamy porodówkę razem z położną - zobacz, jak wygląda łóżko porodowe, worek sako i kącik noworodkowy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy