Ida Nowakowska świętuje urodziny synka
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska świętuje „​miniurodzinki” synka. Pokazała z tej okazji piękne zdjęcia!

Ida Nowakowska świętowała „miniurodzinki” swojego syna. Chłopiec właśnie skończył pierwszy miesiąc. Z tej okazji dumna mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcia malucha.
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska świętuje urodziny synka
fot. Instagram/idavictoria
Ida Nowakowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Tancerka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Pokazuje w sieci też codzienne czynności związane z pielęgnacją maleństwa, np. kąpanie synka. Jurorka „Dance Dance Dance” wypowiedziała się też na temat karmienia piersią, zdradzając, że karmiąc synka, „czuje się potrzebna”. Teraz młoda mama relacjonowała na Instagramie kolejne ważne wydarzenie z życia malucha. 

Ida Nowakowska świętuje „miniurodzinki”

Macierzyństwo, zwłaszcza jeśli zostało się mamą po raz pierwszy, to wielka przygoda i ekscytacja. Nie dziwi więc, że świeżo upieczona mama celebruje każdą, nawet najmniejszą okazję związaną z jej dzieckiem. Miesiąc po narodzinach synka Ida Nowakowska zamieściła na swoim InstaStories wyjątkowe fotografie. Zaprezentowała piękny kolaż zdjęć maluszka.

Ida Nowakowska opublikowała kolaż ze zdjęciami synka
Ida Nowakowska pokazała także zdjęcie, na którym tuli do siebie śpiącego synka. Sama słodycz, prawda?

Ida Nowakowska z synkiem

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić ozdobną cyfrę
Dekoracje to połowa sukcesu każdego udanego przyjęcia dla dzieci. Zobacz jak zrobić ozdobną cyfrę, która wzbudzi zachwyt i zazdrość gości.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy