Ida Nowakowska wróciła do formy miesiąc po porodzie
fot. Instagram

Ida Nowakowska wróciła do formy miesiąc po porodzie. Jej zdjęcia mogą dziwić

Ida Nowakowska zaledwie miesiąc temu została mamą. Na najnowszym zdjęciu pokazała, w jakiej jest formie. Jesteście zaskoczone?
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska wróciła do formy miesiąc po porodzie
fot. Instagram
Prezenterka opublikowała w sieci nagranie, na którym pozuje w staniku dla matek karmiących. Przy okazji pochwaliła się płaskim i umięśnionych brzuchem. Po ciążowym brzuszku nie ma już śladu!

Ida Nowakowska wraca do formy

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda TVP przyznała, że udaje jej się godzić nowe obowiązki z pracą zawodową (i jeszcze znaleźć chwilę dla siebie) dzięki wsparciu najbliższych: mamy i męża. Podkreślała też, że telewizja stwarza jej idealne warunki pracy. 


Przypomnijmy, że Ida Nowakowska 7 maja została mamą. Dzień wcześniej pożegnała się z widzami „Pytania na śniadanie”. Już tydzień po porodzie pojawiła się w finałowym odcinku programu „Dance Dance Dance”, a 20 dni po porodzie wróciła na plan śniadaniówki. Cały czas jest też aktywna w swoich mediach społecznościowych.
 

Idzie Nowakowskiej gratulujemy powrotu do formy. Podziwiamy jej zdjęcia, a jednocześnie dajemy sobie prawo, by wyglądać inaczej. Pamiętajmy, że każda z nas dochodzi po porodzie w swoim tempie. Możemy nie mieć siły i ochoty szybko wracać do pracy i do figury sprzed ciąży (tym bardziej że mało która z nas może pozwolić sobie na osobistego trenera i gotowe posiłki). Najważniejsze jest nasze szczęście i spokój oraz dobro maluszka!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy