Ida Nowakowska zachwala TVP
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska chwali pracę: „W TVP ciąża i dzieci są radością. Cudowna, inspirująca rodzina!”

Ida Nowakowska, która niedawno ogłosiła swoją ciążę na antenie „Pytania na śniadanie”, zachwyca się, że jej pracodawca bardzo się troszczy o jej potrzeby jako przyszłej mamy.
Aleksandra Zaborowska
Ida Nowakowska zachwala TVP
fot. Instagram/idavictoria
Jedna z największych gwiazd TVP opowiedziała o kulisach ogłoszenia swojej ciąży oraz o pracy na planie w oczekiwaniu na dziecko. Nie szczędziła przy tym pochwał dla swojego pracodawcy.

Ida Nowakowska zachwyca się Telewizją Polską

„Na pomysł ogłoszenia mojego błogosławionego stanu wpadła jedna z osób z telewizji, a cała cudowna ekipa 'PnŚ' mocno się w to zaangażowała. Miałam ogromną tremę. Bardzo biło mi serce. Po ogłoszeniu nowiny zalała mnie lawina gratulacji i przemiłych porad. Wiem, że zapamiętam ten dzień do końca życia” – zdradziła Nowakowska w wypowiedzi dla „Faktu”.

Prezenterka nie szczędziła swojemu pracodawcy ciepłych słów: „Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne. Chyba najważniejsze. To jest cudowne, że trafiłam do klanu mam, a wszystkie dziewczyny przekazują mi swoje doświadczenia i porady (...) Mam szczęście, że w TVP ciąża i dzieci są radością. To jest taka cudowna, inspirująca rodzina. Wszystko zależy tylko od mojego samopoczucia. Myślę, że mam szczęście być wśród ludzi, dla których nowe życie jest wielką radością” – rozpływała się Nowakowska.

Faktycznie jest szczęściarą?
 
Źródło: Pudelek, Fakt

Zobacz też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy