Ida Nowakowska zabrała dziecko na wesele
fot. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska zabrała malutkie dziecko na wesele

Synek Idy Nowakowskiej towarzyszył jej już w pracy podczas nagrań telewizyjnych. Teraz prezenterka pochwaliła się, że niemowlę było z nią także na przyjęciu weselnym.
Joanna  Biegaj
Ida Nowakowska zabrała dziecko na wesele
fot. Instagram/idavictoria
Na początku maja Ida Nowakowska urodziła dziecko. Tancerka bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie, a synek towarzyszył jej na planie programu „You Can Dance”. Teraz młoda mama zdradziła się, że ma już za sobą pierwsze wesele z maluszkiem. Fakt, że prezenterka poszła z tak małym dzieckiem na przyjęcie weselne, wzbudził jednak spore zaskoczenie wśród jej fanek. 

Niemowlę na weselu

Ida Nowakowska opublikowała się na swoim Instastory fotografie z wesele. Na jednej z nich widzimy, jak karmi synka piersią. Świeżo upieczona mama dodała do zdjęcia żartobliwy komentarz: „Każdy ma swój catering”.

Kolejne zdjęcie zostało wykonane już pod koniec uroczystości. Ida Nowakowska zdradziła, że choć byli na weselu z niemowlakiem – zabawa wcale nie trwała krótko, a przyjęcie opuścili dopiero nad ranem. „I lecimy do domku! Mamy wczesną pobudkę. Ale jak na pierwsze wesele w trójkowym składzie to i tak długo pobalowaliśmy” - napisała tancerka.

Instagram/idavictoria
Zachowanie Idy wzbudziło zdziwienie wśród jej fanek. Większość mam raczej nie zdecydowałaby się zabrać tak malutkiego dziecka na wesele. Ze zdjęć można jednak wywnioskować, że dla Idy i jej synka przygotowany był specjalny pokój, gdzie młoda mama mogła w spokoju nakarmić dziecko, uśpić je lub przewinąć.

Jeśli rodzice decydują się pójść z dzieckiem na wesele – warto zadbać o zapewnienie miejsca, w którym maluch będzie mógł odpocząć. Warto również pamiętać, by nie przestymulować niemowlaka, a jego przebywanie w sali, w której odbywają się tańce, ograniczyć do minimum.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy