Ida Nowakowska w kościele z synkiem
fot. Instagram

Ida Nowakowska pokazała synkowi kościół: „Mały uwielbia tu być”

Ida Nowakowska pochwaliła się kolejną rodzinną wycieczką. Tym razem młoda mama wraz z synkiem odwiedziła kościół. Gwiazda była zachwycona, bo dziecku wizyta najwyraźniej się spodobała.
Magdalena Drab
Ida Nowakowska w kościele z synkiem
fot. Instagram
Ida Nowakowska pokazała synkowi kościół. Głęboko wierząca mama nie ukrywała swojej radości, gdy okazało się, że maluszkowi to święte miejsce też przypadło do gustu.

Ida Nowakowska z synkiem w kościele: „Uwielbia tu być!”

Prezenterka wielokrotnie podkreślała, jak ważna w jej życiu jest wiara i tradycyjne rodzinne wartości. Jest nawet przekonana, że wymodliła sobie ciążę. Nic dziwnego więc, że jej synek nie musiał długo czekać na pierwszą wizytę w kościele. Rodzice zabrali go tam w ostatnią niedzielę. Ida Nowakowska nie posiadała się z radości, bo wycieczka przebiegła bez zakłóceń, a w pustym kościele rodzina mogła w skupieniu celebrować wspólnie spędzany czas. Maluszkowi podobno bardzo się podobało!

„Na koniec dnia sami, samiusieńcy w kościółku. Mały uwielbia tu być... przepiękne chwile” – podpisała zdjęcia na InstaStories.

Gratulujemy młodej mamie odwagi w prezentowaniu swoich poglądów, bo przecież najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą.

synek Idy Nowakowskiej w kościele
Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy