Mąż Idy Nowakowskiej
fot. Instagram

Ida Nowakowska zakochała się w mężu po porodzie. Totalnie ją zaskoczył!

Celebrytka zaapelowała do mężczyzn, by wspierali swoje partnerki po porodzie i w połogu. Jako przykład Ida Nowakowska podała swojego męża, który przed narodzinami synka uczył się opieki nad niemowlakiem, a potem wziął na siebie wszystkie obowiązki taty. Gwiazda przyznała, że kocha go za to jeszcze bardziej!
Magdalena Drab
Mąż Idy Nowakowskiej
fot. Instagram
Ida Nowakowska nie ukrywa, że to dzięki wsparciu męża tak szybko wróciła do formy po porodzie, mogła zacząć pracować i czuje się w pełni szczęśliwą mamą. Odpowiedzialny, zaangażowany tata to skarb – uważa gwiazda. Jej mąż bardzo ją zaskoczył już kilka chwil po porodzie.

Ida Nowakowska zakochana się w mężu: zrobił na niej wrażenie tuż po porodzie!

Prowadząca „Pytanie na śniadanie” i jednocześnie młoda mama na każdym kroku podkreśla, jak ważna jest dla niej pomoc najbliższych. Szczególnie wyróżnia przy tym swojego męża, który od początku bardzo zaangażował się w rodzicielskie obowiązki. Bez niego poród i połóg byłyby znacznie trudniejsze! Ida Nowakowska zdradziła, że postawa jej męża, Jacka, sprawiła, że pokochała go jeszcze bardziej.

„Powiem szczerze, że naprawdę zakochałam się w moim mężu bardziej i tego życzę wszystkim mamom i wszystkim też mężczyznom, żeby nie bali się tego, żeby być takim wsparciem” – powiedziała gwiazda w rozmowie z Pudelkiem.

Ida Nowakowska opisała też wzruszający moment, w którym Jack wykazał się nie lada umiejętnościami. To zdarzyło się tuż po porodzie i kompletnie rozczuliło młodą mamę:

„Nigdy nie zapomnę, jak położna pierwszy raz dała naszego syna Jackowi w ramiona i on od razu wiedział, jak go złapać. To był najpiękniejszy obraz, jaki w życiu widziałam” – wyznała.

Niedawno Ida Nowakowska pokazała też, jak jej mąż kąpie małego synka. Faktycznie widać, że młody tata wie, co robi!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy