Ida Nowakowska ma wóżek Nuna
fot. Instagram

Ida Nowakowska zaszalała z wózkiem dla synka. Też taki chcemy!

Ida Nowakowska pochwaliła się rodzinnym spacerem: na krótkim filmiku widać, jak przechadza się po parku z mężem i synkiem śpiącym w wózku. Gwiazda zdradziła fanom, jakim wózkiem jeździ jej dziecko – to kultowy model w nowej, udoskonalonej odsłonie!
Magdalena Drab
Ida Nowakowska ma wóżek Nuna
fot. Instagram
Ida Nowakowska nie przestaje zachwycać fanów kolejnymi zdjęciami z rodzinnych wypadów. To niewątpliwie najszczęśliwszy czas w życiu prezenterki, co widać po jej szerokim uśmiechu. Ale na pięknych kadrach widać coś jeszcze – internauci z ciekowością wypatrują, jakie gadżety Ida Nowakowska kupuje synkowi. Wiadomo na pewno, że ma świetny wózek!

Ida Nowakowska wozi synka w kultowym wózku

Jurorka „Dance, dance, dance” z dumą zaprezentowała pojazd swojego dziecka. Nic dziwnego, bo to elegancki i uwielbiany na całym świecie model. Ida Nowakowska wybrała dla synka wózek Nuna Mixx Next – ulepszoną wersję kultowego Nuna Mixx. Wózek jest niewiarygodnie lekki, kompaktowy po złożeniu i ma doskonałą amortyzację. Tak opisuje go gwiazda TVP:

„Z naszym wózeczkiem czeka nas tyle przygód! Jest bardzo leciutki i ma świetną amortyzację. Uwielbiamy go!”. „Ma wszystkie opcje, których potrzebowałam” – dodała Ida Nowakowska na InstaStories.

Trzeba przyznać, że wózek nie tylko dobrze spełnia swoją rolę, ale i wygląda bardzo stylowo, prawda? Już zazdrościmy Idze Nowakowskiej wiosennych spacerów!
 

Regularna cena za wózek wielofunkcyjny Nuna Mixx Next to niecałe 4 tysiące zł. Ale w internecie roi się od okazji! Można też kupić samą gondolę lub tylko spacerówkę. Naprawdę warto! Wystarczy spojrzeć na zadowoloną Idę Nowakowską.

Ida Nowakowska Nuna

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy