czworaczki
fot. Facebook/Julie Carles

Identyczne czworaczki mają już 15 lat! Zobacz, jak wyglądają dzisiaj

15 lat temu w Wielkiej Brytanii na świat przyszły identyczne czworaczki. Taki przypadek zdarza się raz na 64 miliony, więc maluchy budziły spore zainteresowanie mediów. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniły się dziewczynki.
Joanna  Biegaj
czworaczki
fot. Facebook/Julie Carles
W 2006 roku w Wielkiej Brytanii urodziły się czworaczki, wywracając życie swoich rodziców do góry nogami. Ellie, Georgie, Holly i Jessica jako malutkie dzieci były identyczne. Dzisiaj dziewczynki są już nastolatkami, każda z nich ma swój własny styl, przez który wyraża swoją osobowość. Jeden element ich wyglądu jednak nadal pozostaje taki sam – są to długie, ciemne włosy.

Problem z rozróżnieniem dziewczynek

Nie tylko obcy ludzie mieli problem z rozróżnieniem dziewczynek, ale nawet... ich rodzice! Jak sami przyznali, w pierwszym roku życia dzieci musieli wynaleźć sprytny sposób, by rozróżnić maluchy. Każda z dziewczynek miała zapisany swój inicjał na stopie.

Julie, mama czworaczków, ubierała je i czesała w podobny sposób, co było dla nauczycieli sporym utrudnieniem. By nieco im ułatwić zadanie, Julie wyszyła córkom na kołnierzykach ich inicjały – tak, by nauczyciele mogli je bez problemu rozróżnić.

Z wiekiem dziewczynki stawiają na indywidualizm

Dzisiaj Ellie, Georgie, Holly i Jessica są już nastolatkami. Każda z nich ma swój własny styl i stara się pielęgnować swoją indywidualność. Nie ubierają się już tak samo, więc zniknął problem z rozróżnieniem nastolatek. Dziewczynki, poza ubiorem, różnią się także zainteresowaniami.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy