GRY
 
 

II Niedziela z Arlekinem w sezonie 2012/2013

4.11.2012r., Teatr Arlekin zaprasza na drugie w tym sezonie spotkanie w ramach Niedzieli z Arlekinem.

Teatr Lalek Arlekin
Rozpoczynamy zwyczajowo o godzinie 12:00 przedstawieniem. Tym razem zobaczymy nagrodzonym Złotą Maską spektakl - Niewielki, niemały Król.
Król Maciuś I po śmierci ojca przejmuje władze w królestwie. Dobroć, niewinność i poczucie sprawiedliwości oraz utopijne marzenie o uszczęśliwieniu wszystkich dzieci nie idą w parze z doświadczeniem życiowym, którego brakuje młodemu władcy. Dynamiczna akcja wciąga publiczność od początku do końca. Król Maciuś I to bardzo młody człowiek, który musi odnaleźć się w rzeczywistości dorosłych. W czasie spektaklu będziemy świadkami wojny o władze, sejmu dzieci, tańców afrykańskich i wielu, momentami zabawnych, zwrotów akcji.

Po przedstawieniu dzielimy się na grupy i razem z arlekinowymi przewodnikami wyruszamy zwiedzać teatr. Zajrzymy za kulisy, wejdziemy na scenę i do sali prób. Aktorzy zdradzą nam sekrety teatru lalek i pokażą jak ożywić lalkę teatralną. W garderobie artyści pomogą nam przeobrazić się w dowolną postać z bajkowej krainy, a w mechanizatorni weźmiemy udział w procesie tworzenia lalek.

Natomiast w kawiarni teatralnej będzie można wziąć udział w niecodziennych  warsztaty plastycznych prowadzonych przez panią scenograf -Joannę Hrk.
 
TEATR LALEK ARLEKIN
1 Maja 2
Łódź
tel/fax: +48 42 633 08 94
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj