GRY
 
 

II urodziny Placu Wilsona w Kalimbie

15.09.2012r., z okazji II urodzin Placu Wilsona w Kalimbie odbędą się specjalne warsztaty, podczas, których z wielką przyjemnością przedstawimy wszystkim małym i większym gościom Stany Zjednoczone Ameryki Północnej!

logo, kalimba
Wszyscy na pewno wiecie, co to za miejsce na świecie!
Plac niedaleko Kalimby nazwany na cześć bardzo ważnego pana - Woodvoora Wilsona, który był amerykańskim prezydentem. Kraj, którym kiedyś rządził to państwo ogromne i pełne możliwości!

O godzinie 12:30
Maluszki z rodzicami zapraszamy do wspólnego majsterkowania, podczas którego wyczarujemy mini repliki Statuły Wolności!
Wstęp: wolny
zajęcia dla dzieci od 2,5 do 4 lat z rodzicami
obowiązują zapsy: kofifi@kalimba.pl lub tel. 22 839 75 60
 
O godzinie 14:00
Dla starszych i ciekawych świata uczestników przygotujemy niezwykłą podróż po całej Ameryce Północnej, podczas której poznamy mnóstwo ciekawostek na temat mieszkańców Stanów, spróbujemy amerykańskich przysmaków i samodzielnie wykonamy niezwykłe pamiątki z wycieczki! Szykujcie się na niesamowite widoki, sporą dawkę informacji i bajkowych atrakcji!
Wstęp: wolny
zajęcia dla dzieci od 5 lat
obowiązują zapsy: kofifi@kalimba.pl lub tel. 22 839 75 60
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj