Ikea podgląda rodziców - Anastazja
fot. YouTube IKEA

IKEA podgląda rodziców! A robi to rewelacyjnie!

Prawdziwość tego obrazu wyciska łzy. Sprawdź, czy odnajdziesz w nim samą siebie.
Marta Kabulska
 

Brawo IKEA!

Za brak Photoshopa, wychudzonych modelek, lukrowanego obrazka szczęśliwej rodziny. Choć nie ma tu przesłodzonych słówek, z obrazu bije miłość. Nie znajdziesz tu też idealnie grzecznych dzieci i pary rodziców spijającego sobie miód z ust, a mimo to pozytywne emocje niemal wylewają się z ekranu. Ciepło, bliskość, prawdziwość, szczerość, miłość – to znajdziesz w najnowszej kampanii IKEA. 
Redakcja poleca: Otwarcie Emostrefy w Centrum Zdrowia Dziecka – obejrzyj film
Wcześniak albo chore dziecko potrzebuje w szpitalu nie tylko leczenia, ale i bliskości rodziców. Emostrefa ułatwia kangurowanie wcześniaka, umożliwia rodzicom komfortowy odpoczynek i pozwala im na bliskość z dzieckiem. Zobacz, jak wygląda!

Podejrzyj ich z IKEA!

W trakcie wspólnej kąpieli z dzieckiem, czy wygłupów ciężarnej Anastazji w bieliźnie, w trakcie spaceru, gdy wyznaje: „patrzyłam na tych rodziców, którzy siedzą przy piaskownicy i miałam takie wyrzuty sumienia, że ja przy tej piaskownicy nie siedzę...” i  rodzinnych wieczornych rytuałów. 

Oglądając ten film, wydaje nam się, że przez dziurkę od klucza podglądamy codzienne życie ciężarnej Anastazji, jej męża i ich córeczki Helenki. Ich naturalność i swoboda sprawią, że czujemy się jakbyśmy znali ich od dawna. Anastazja mówi doskonale nam znanym potocznym językiem, którym opowiada historię swojego związku, porodu Helenki i czasu oczekiwania na kolejne dziecko. Bez skrępowania wyznaje:

„Ogarniam chatę jak wariat i kocham to (…) a robię to wszystko, nie mając kompletnie żadnego pojęcia, jak to wszystko będzie wyglądała (…) bo w sumie to chyba nie jest rzecz, którą można sobie wyobrazić”. 

Szczególnie urzekły nas dwie sceny: wygłupów ciężarnej Anastazji w różowych majtkach, która bez wstydu i skrępowania oddaje się szalonym tanecznym ruchom oraz „migawki” z wieczornych rytuałów. Czułość i bliskość, jaką widzimy podczas wspólnej kąpieli mamy i córki, wieczornego masażu i niezwykłej kołysanki chwyta za serce.

Naśladując prosty język Anastazji, aż chce się powiedzieć: „Szacun dla IKEA!”.

Zobacz też: Dzieci zachowują się o 800% gorzej, gdy są pod opieką mamy. Nie bez powodu!
 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy