Anna Lewandowska w ciąży
fot. ONS

Ile kosztował poród Anny Lewandowskiej? Cena zwala z nóg!

6 maja na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich. Poród sportsmenki odbył się w jednej z prywatnych klinik w Monachium. Koszta pobytu w takiej placówce są ogromne!
Katarzyna Gałązkiewicz
Anna Lewandowska w ciąży
fot. ONS
Anna i Robert Lewandowscy podzielili się radosną nowiną dwa dni temu. Para po raz drugi została rodzicami córeczki. Dziewczynce dali na imię Laura. Jak informuje dziennik „Fakt”, poród odbył się w jednej z monachijskich prywatnych klinik. Jakie są ceny pobytu w takiej placówce medycznej?

Ile kosztował poród Anny Lewandowskiej? 

Żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na poród w Niemczech, gdyż w związku z pandemią koronawirusa nie chciała wracać do Polski. Anna po raz drugi zdecydowała się na poród w Niemczech. Swoją pierwszą córkę Klarę również urodziła właśnie tam. Ceny prywatnych klinik w Monachium w za pobyt poród i opiekę medyczną u najlepszych specjalistów z dziedziny położnictwa wahają się od 5 do 15 tys. euro. Wszystko zależy od standardu i pakietu, jakie są dostępne w klinice. W przeliczeniu na polską walutę jest to ok. 40-50 tys. zł za kilkudobowy pobyt w placówce. Wybór tak wysokich standardów może wynikać z faktu, o którym  Anna Lewandowska opowiedziała w jednym z wywiadów. Sportsmenka wyznała, że jej pierwszy poród był bardzo trudny i wystąpiły podczas niego komplikacje. Anna na pewno chciała ich uniknąć i zdecydowała się na możliwie najlepszą opiekę. 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Anna Lewandowska po porodzie ma się dobrze

O drugiej ciąży Anny w listopadzie, na jednym z meczów Bayernu Monachium, pochwalił się Robert Lewandowski. Od tego czasu para często relacjonowała przebieg ciąży i stan młodej mamy. Zarówno fani, media, jak i rodzina małżeństwa czekali na rozwiązanie. 6 maja Robert Lewandowski pokazał na Instagramie upragnione przez wszystkich zdjęcie z drugą córeczką, Laurą. Kolejnego dnia, fotografią podzieliła się również Anna Lewandowska, która zapewniła, że zarówno ona, jak i Laura mają się dobrze i wróciły już do domu. 

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy