Najpopularniejsze imiona dla dzieci 2016 - wasze typy. FILM

Klasyczne lub oryginalne, krótkie i długie - oto ranking najpopularniejszych imion dla dzieci w 2016 roku wg naszych czytelniczek. Sprawdź, czy imię Twojego dziecka jest na liście!

Zobacz inne z serii: Najpopularniejsze imiona - zobacz filmowe hity (5)

Najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2016 roku w rankingu utworzonym przez nasze czytelniczki. Sprawdź, czy nasz ranking najpopularniejszych imion dla dziewczynek i chłopców pokrywa się z ogólnopolskim rankingiem imion dla dzieci i zobacz, na którym miejscu znalazło się imię twojego dziecka.

Wybór imienia dla dziecka to ważna decyzja, przed którą staje każdy rodzic spodziewający się dziecka. Wybierając imię dla dziecka kierujemy się różnymi względami, m.in. swoim gustem, tradycją rodzinną lub aktualną modą. Imię dla dziecka nie może być ośmieszające (zabrania tego prawo), ale może mieć formę zdrobniałą i nie musi być polskie. Dla wielu rodziców ważne jest także znaczenie imienia, które wybierają dla dziecka.W polskich rankingach od lat króluje Julia i Kuba, czy w rankingu najpopularniejszych imion dla dzieci w 2016 roku, stworzonym przez nasze czytelniczki, jest podobnie? Sprawdź!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy