GRY
 
 

Rodzina razem się trzyma - impreza rodzinna, 26.05, Wodzisław Śląski

Zapraszamy do Wodzisławia Śląskiego na imprezę rodzinną.

wck
RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA
 
Wyjątkowa impreza w Wodzisławskim Centrum Kultury. " Rodzina razem się trzyma" to bezpłatne warsztaty i porady pedagogów, psychologów, rehabilitantów, które WCK organizuje wspólnie z portalem dla rodziców z powiatu wodzisławskiego I co dalej?.
 
Już 26 maja w WCK specjaliści opowiedzą i nauczą jak radzić sobie z dorastającą młodzieżą, dziećmi z ADHD, komunikacją z najbliższymi, która wielu sprawia ogromne trudności. Dla przyszłych rodziców specjalista medycyny chińskiej poprowadzi zajęcia na temat prostych  technik akupresury przydatnych podczas porodu, a także doradzi jak wzmocnić w sposób naturalny swój organizm podczas połogu. Z kolei doświadczony rehabilitant podpowie jak być aktywną w ciąży, ćwiczyć razem z dzieckiem i nauczy modnego, ale wymagającego wprawy, noszenia maluchów w chuście. Razem z szefem kuchni restauracji " Pod Arkadami" mamy, ojcowie, babcie, dziadkowie razem z dziećmi będą mieli okazję poznać tajniki zdrowych i szybkich przekąsek.
 
Dla małych i dużych uczestników imprezy " Rodzina razem się trzyma" przygotowano zajęcia Zumby, która jest połączeniem tańca i aerobiku, kształtującego sylwetkę, poprawiającego kondycję i wyzwalającego potężne dawki pozytywnej energii.
 
Będzie wiele atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowano warsztaty edukacyjne z książką i filmem pt. „Biały ząbek – moja pierwsza wizyta u dentysty”, pokazowe lekcje językowe czy warsztaty " Twórczy Maluch".  Wykładowcy z Akademii Humanistyczno Ekonomicznej będą pracowali z najmłodszymi nad radzeniem sobie z emocjami, próbą ich nazwania w codziennych kontaktach z rówieśnikami.
 
Imprezie towarzyszyć będzie także kiermasz zabawek, gier i ubranek dla dzieci oraz artystyczne warsztaty Ale!Babki, które tym razem adresowane są nie tylko dla pań, ale i ich pociech.
 
Całe rodziny, WCK i portal dla rodziców z powiatu wodzisławskiego I co dalej? - główni organizatorzy imprezy, zapraszają także na Rodzinne Spotkania z Teatrem i wieczorny koncert Ireny Santor z okazji, przypadającego 26 maja, Dnia Matki. Wstęp w obu przypadkach jest płatny.
 
- Zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin: rodziców, dziadków, dzieci. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie, kiedy rodzice lub opiekunowie będą na zajęciach, najmłodszymi zajmą się nasi instruktorzy. Atrakcji jest tak dużo, że zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej www.wck.wodzislaw.pl oraz www. icodalej.com.pl – mówi Izabela Sobota, instruktor w WCK i koordynatorka przedsięwzięcia.
 
" Rodzina razem się trzyma" rozpocznie się w WCK o godz. 11.00. Udział w warsztatach jest ograniczony i bezpłatny. Wyjątek stanowią:  spotkanie "Ale! Babki", w którym udział kosztuje 30 zł, Rodzinne Spotkania z Teatrem, na które cena za bilet wynosi 10 zł oraz koncert Ireny Santor – wstęp 50 zł.
 
Zapisy trwają do 20 maja. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na stronie www.wck.wodzislaw.pl oraz www.icodalej.com.pl. Chęć uczestnictwa w poszczególnych warsztatach należy zgłosić mailowo na adres: iza.s@wck.wodzislaw.pl  lub telefonicznie pod numerem 455 48 55.
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci