GRY
 
 

Inauguracja VII edycji akcji Kraków przyjazny maluchom

14.09.2012r., godz.12.00 Kino Pod Baranami zaprasza na inaugurację VII edycji akcji KRAKÓW PRZYJAZNY MALUCHOM.

Kino Pod Baranami
W programie projekcja filmu BOBASY oraz spotkanie z Gośćmi: Anną i Krzysztofem Kobusami – podróżnikami i dziennikarzami, którzy od wielu lat zwiedzają świat wraz z dziećmi. Projekcja filmu w warunkach, pozwalających na oglądanie w towarzystwie maluchów: - dźwięk lekko przyciszony, sala delikatnie rozjaśniona, przewijak.

Kino Pod Baranami, zostało do tej pory pięciokrotnie uhonorowane tytułem Miejsca Przyjaznego Maluchom.

BOBASY | BÉBÉ(S) reż. Thomas Balmes, Francja 2011, 79'
Pierwszy rok z życia czwórki maluchów, od niezapomnianej chwili narodzin aż do przełomowego pierwszego kroku dzielnych bohaterów. Cztery sympatyczne brzdące zdaje się wszystko dzielić, ale w obiektywie kamery cenionego dokumentalisty energiczna Mari z Tokio, niezłomny Ponijao z Namibii, wszędobylski Bayarjagal z Mongolii, oraz pławiąca się w luksusach Hattie z San Francisco udowadniają, że ciekawość świata, pęd do przygody i bezkresna miłość do mamy łączy dzieciaki ze wszystkich krańców świata.

WSTĘP WOLNY! Bezpłatne wejściówki do odbioru w Kasie Kina!

Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj