GRY
 
 

Młodość mam we krwi

Chcesz wyglądać młodziej i pozbyć się zmarszczek? Oddaj krew i skorzystaj ze zniżki na zabieg "wampirzego liftingu".

Wirtualna Klinika
fot. materiały prasowe
W kwietniu 2017 r. rusza wyjątkowa akcja dedykowana zabiegowi Regeneris z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Osoby, które oddadzą krew dla innych, będą mogły skorzystać z tego zabiegu w atrakcyjnej cenie 299 zł – w 10 wybranych klinikach w Warszawie. Celem akcji jest promocja oryginalnego „wampirzego liftingu” oraz uświadomienie, że krew to nie tylko najlepszy dar dla zdrowia, ale też dla własnej urody.

Regeneris – jedyny oryginalny „wampirzy lifting” na rynku

Regeneris to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Wykorzystuje się do niego zestawy RegenACR, stworzone i opatentowane przez szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne RegenLab. Są to certyfikowane produkty medyczne, posiadające rejestracje Medical CE klasy IIb, FDA, akredytacje TÜV oraz 21certyfikatów ISO. Są hermetycznie pakowane i wielkrotnie sterylizowane, przygotowane w taki sposób, aby za pomocą jednej probówki można było bezpiecznie pobrać krew i podać z niej (po odwirowaniu) osocze. Regeneris pozwala uzyskać osocze o optymalnym stężeniu płytek krwi i czynników wzrostu, które dzięki opatentowanej technologii pozostają żywe, co gwarantuje najlepszy efekt regeneracji i rewitalizacji skóry. Zabieg może być wykonywany wyłącznie przez przeszkolonych lekarzy. Celem akcji jest promocja oryginalnego zabiegu Regeneris – na rynku bowiem pojawiło się wiele tanich zestawów do zabiegów z osoczem, ale wiele
z nich, z powodu konstrukcji i substancji w nich zawartych, nadaje się jedynie do diagnostyki krwi, a nie wytwarzania w nim osoczabogatopłytkowego, które następnie podawane będzie pacjentowi. Takie zestawy z probówkami diagnostycznymi mogą wręcz narażać zdrowie pacjenta! – Osocze bogatopłytkowe to obecnie jeden z najlepszych zabiegów regenerujących skórę. Zależy nam, aby pacjenci wykonywali go w sposób bezpieczny i efektywny, ciesząc się widoczną poprawą jakości skóry – podkreśla Joanna Szendzielorz-Tajak, prezes Lea Vivacy, wyłącznego dystrybutora zestawów Regeneris.

Zasady akcji

Osoby, które w ciągu 2 miesięcy (od 1.04 do 31.05.2017) oddadzą krew w dowolnej stacji krwiodawstwa, będą mogły skorzystać z oryginalnego zabiegu Regeneris w promocyjnej cenie 299 zł (średnia cena na rynku to ok. 800 zł). Do wykorzystania będzie 100 zabiegów w 10 renomowanych warszawskich klinikach medycyny estetycznej, z których będzie można skorzystać do końca lipca 2017 roku. Aby zapisać się na zabieg, należy wysłać zdjęcie/skan zaświadczenia ze stacji krwiodawstwa poprzez specjalny formularz dostępny na stronie portalu www.WirtualnaKlinika.pl, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem akcji. Na portalu znajdą się też, w specjalnej dedykowanej akcji zakładce, dodatkowe informacje o zabiegach z osoczem bogatopłytkowym, film pokazujący zabieg, ankieta z nagrodami oraz lista gabinetów biorących udział w akcji, a także poradnik i ciekawostki dotyczące oddawania krwi. Cała akcja będzie miała szeroką promocję w mediach społecznościowych.
 

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj