GRY
 
 

Inspiracje

Zastanawiasz się, czy zmienić coś w mieszkaniu, ożywić je kolorami lata? Zobacz nasze podpowiedzi.Zastanawiasz się, czy zmienić coś w mieszkaniu, ożywić je kolorami lata? Wcale nie musisz w tym celu przeprowadzać w domu rewolucji. Zobacz nasze podpowiedzi.Chcesz, żeby Wasze mieszkanie było kolorowe u wesołe ale nie podoba Ci się to, co jest w sklepach albo brakuje Ci pieniędzy? Spokojnie! Wystarczy wyobraźnia.

- Nudny stary regał można odmienić, zmieniając go w kanciastą krowę: wystarczy nakleić kilka łat z folii samoprzylepnej.

- Zwykłe łóżko przeobrazi się w auto, jeśli po bokach przymocujesz okrągłe poduszki-koła, a na wezgłowiu światła i tablicę rejestracyjną (można je wyciąć z tektury).

- Nie przepadasz za gotowymi obrazkami? Opraw w ramki odbitą na kolorowym ksero ilustrację z ulubionej bajki malucha. Jeśli rysunek jest dobrej jakości, można go powiększyć kilkakrotnie.

- Nieciekawe meble można odmienić, malując je farbami (np. akrylowymi) i/albo wymieniając uchwyty.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj