inteligentne robienie zakupów - Listonic
fot. materiały prasowe

Jak mądrze robić zakupy? Oto rozwiązanie!

Zdarza ci się pójść po zakupy i wrócić do domu ze sklepu bez wszystkich produktów, które chciałaś kupić? To problem każdej zabieganej mamy. Zobacz, jak robić inteligentne zakupy - Listonic to idealne rozwiązanie!
inteligentne robienie zakupów - Listonic
fot. materiały prasowe
Każdemu z nas zdarzyło się wyjść ze sklepu bez jakiegoś potrzebnego produktu. Gdy  zazwyczaj jest to jedynie lekko irytujące, to z małym dzieckiem w domu, brak pieluch lub odpowiedniego  jedzenia, może okazać się naprawdę problematyczny. Aby zapobiec takim sytuacjom warto zainstalować Listonic i mieć zakupy pod kontrolą.

Inteligentne robienie zakupów

Dzięki korzystaniu z Listonic zaplanujesz zakupy nawet trzy razy szybciej i będziesz mieć pewność, że o niczym nie zapomniałaś. Do listy, zawsze dostępnej na twoim telefonie, w każdej chwili można dodać produkty, których zaczyna brakować, albo o których nagle sobie przypomniałaś.
Najlepsze jest to, że wszystkie zmiany od razu widoczne są u osób z którymi dzielisz listę, dzięki czemu wszyscy wiedzą co należy kupić. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia wspólne wypady do sklepu, ale również oddelegowanie zadań i kontrolowanie postępu w zakupach gdy samemu się w nich nie uczestniczy :)
Dodatkowo Listonic pomaga być wielozadaniowym, a ta umiejętność przydaje się każdemu rodzicowi. Dzięki głosowemu tworzeniu list, można zaplanować zakupy bez potrzeby zapisywania czegokolwiek – wystarczy podyktować listę, a telefon zrozumie co się do niego mówi i stworzy ją za nas.

Redakcja poleca: Praktyczna wyprawka noworodka – ubranka, kosmetyki i akcesoria [WIDEO]
Wybór ubranek i akcesoriów do pielęgnacji maluszków może wręcz przyprawić o ból głowy. Jak w tym wszystkim zachować umiar, a jednocześnie kupić wszystko, co jest niezbędnego dla twojego dziecka? Sprawdź, czy zrobiłaś właściwe zakupy i masz już całą wyprawkę.

Organizacja

Listonic odciąży również Twoją pamięć. Dzięki temu, że aplikacja zapamiętuje regularnie kupowane produkty i podpowiada je w trakcie tworzenia list, planowanie  cotygodniowych sprawunków znacznie się upraszcza. Dodatkowo wszystkie wpisane na listę produkty segregują się według sklepowych alejek, dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać gdzie je znaleźć i szybciej wychodzi się ze sklepu.
Dzięki gazetkom promocyjnym Listonic pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze. Aplikacja sama przegląda oferty i dopasowuje je do wpisanych na listę produktów, podpowiadając gdzie taniej kupimy pieluszki, obiadki czy ulubioną kawę.
Natomiast jeśli nie macie pomysłu na obiad, Listonic i Gotujmy.pl w szybki i łatwy sposób nie tylko pomogą znaleźć przepis, ale również stworzyć listę niezbędnych produktów do jego wykonania - wystarczy kliknąć na przycisk znajdujący się pod listą składników na stronie z przepisem.
Zachęcamy Was do skorzystania z list zakupowych aplikacji Listonic - przekonajcie się, jak w prosty sposób możecie poprawić jakość swojego życia, zyskując przy tym więcej czasu dla rodziny!

Pobierz aplikację Listonic za darmo: lub skorzystaj z list zakupów na stronie Listonic

Zobacz też: Czym zająć dziecko podczas zakupów?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy