GRY
 
 

Interaktywny koncert dla dzieci i rodziców - Dźwiękowanie na dywanie

14.10.2012r., Teatr Małego Widza zaprasza małych i dużych melomanów do świata dźwięków, instrumentów i fantastycznej zabawy w muzykowanie.

Teatr Małego Widza, Warszawa
Zaprasza nie jako biernych odbiorców, ale współtwórców i aktywnych uczestników. Będziemy śpiewać, grać i tańczyć, odwiedzimy wiele muzycznych zakątków świata. Zabrzmi dla nas jazz, pop, reggae, muzyka etniczna, kołysanki, a nawet country western. W tej podróży spotkamy przedziwne instrumenty: ukulele, bębenki, marakasy, kastaniety, caxixi, zaklinacze deszczu, tamburyny, shakery, trzytonowe dzwonki, drewniane guiro, melodicę, a nawet kalimbę. Naszą muzyczną wyprawę poprowadzą instrumenty klasyczne - pianino i wiolonczela, a gitara elektryczna zaskoczy nas mnogością brzmień i kolorów ekspresji. Wspólnie będziemy bawić się zmianą rytmów, tempa i nastroju. „Dźwiękowanie na dywanie” to zaproszenie do udziału w procesie twórczym, do poznania, ale także poszukiwania różnych źródeł brzmień, to zaproszenie do spotkania z najpiękniejszą ze sztuk.
 
O tym, że muzyka pobudza dziecięcą wyobraźnię, rozwija emocjonalność i osobowość dziecka, a także  stymuluje zmysły i zachęca do improwizacji nie trzeba chyba dziś nikogo przekonywać. Dzieci kochają muzykę, podobnie jak Iza Lamik, Michał Lamża oraz Igor Spolski – zawodowi muzycy, którzy przygotowali w większości autorskie kompozycje, tak aby program koncertu dostarczał dużo radości i piękna.
 
Prowadzenie i śpiew: Agnieszka Czekierda
Wiolonczela, przeszkadzajki i śpiew: Iza Lamik
Pianino, melodica, przeszkadzajki i śpiew: Michał Lamża
Gitara, ukulele, Djembe, przeszkadzajki i śpiew: Igor Spolski
Adresaci spektaklu:  dzieci w wieku 1-5 lat
Czas trwania: 45 min

TEATR MAŁEGO WIDZA
ul. Jezuicka 4 (wejście od ul. Brzozowej)
00-281 Warszawa - Stare Miasto
tel. +48 512 622 215
e-mail: info@teatrmalegowidza.pl
www.teatrmalegowidza.pl

 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj