Internauci krytykują Sylwię Przybysz za przytycie w ciąży
fot. Instagram/sylwiaprzybysz

Internauci krytykują Sylwię Przybysz za to, że przytyła w ciąży. Ostra odpowiedź wokalistki

Sylwia Przybysz niedługo po raz kolejny zostanie mamą. Internautki jakiś czas temu zaatakowały ciężarną wokalistkę. Skrytykowały ją za to, że... przytyła.
Joanna  Biegaj
Internauci krytykują Sylwię Przybysz za przytycie w ciąży
fot. Instagram/sylwiaprzybysz
Internauci w przykry sposób skomentowali fakt, że wokalistka przybiera na wadze w czasie ciąży. Sylwia z negatywnymi komentarzami na temat swojej wagi musiała mierzyć się jeszcze przed zajściem w ciążę. Każda przyszła mama tyje trochę inaczej, jak to wyglądało u Was? 

Krytyka wagi

Sylwia spotkała się z hejtem na swój temat. W internecie pojawiły się wpisy, krytykujące wagę przyszłej mamy. Artystka zdecydowała się upublicznić niektóre z nich: „Zwiększa się zapotrzebowanie kaloryczne – fakt, ale usprawiedliwianie się, że się przytyło, bo jest się w ciąży, nie jest prawdą. Przytyłaś, bo jadłaś więcej niż potrzebowałaś – to jedyny fakt. To, że przybywa zachcianek to jedno, ale bycie w ciąży nie jest efektem gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Sama z siebie się nie gromadzi” – napisała jedna z internautek.

Reakcja Sylwii

Wokalistka postanowiła w zdecydowany sposób odpowiedzieć na krytykę swojej wagi w ciąży: „Gadasz głupoty. W ciąży przybiera się na wadze. To zupełnie normalne. Zwiększa się ilość krwi o 1,5 litra, do tego dochodzą wody płodowe, dziecko, łożysko. Na przyrost wagi wpływa wiele czynników”.

Sylwia całą dyskusję skomentowała w żartobliwy sposób i z dużym dystansem: „Przytyłam, bo jadłam więcej. Dość wymówek :D :D :D”.

„Niech każdy zajmie się swoim życiem”

Negatywne komentarze na swój temat wokalistka podsumowała w następujący sposób: „Niech każdy zajmie się swoim życiem, a nie wytyka komuś, że przytył. To niegrzeczne i nieeleganckie, tym bardziej, jak się wypowiada na tematy, na które się nie ma pojęcia”.

„Wytykanie komuś takich rzeczy jest zwyczajnie poniżej pasa. Nie róbcie tego” – dodała na zakończenie.
Chcecie sprawdzić, ile może przytyć przyszła mama? Dzięki naszemu kalkulatorowi wagi w ciąży możecie sprawdzić, ile powinnyście ważyć w kolejnych tygodniach ciąży. Pozwoli on także ocenić, czy przybieracie na wadze w prawidłowy sposób.
Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy