rozenek
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek

Internauci nie mają litości – wyśmiali kreację Rozenek: „wyglądasz jak SUMO”!

W niedawno opublikowanym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek wystąpiła w sukience, która nie przypadła do gustu jej obserwatorom. Prezenterka spotkała się z uszczypliwym porównaniem, na które zareagowała z właściwym sobie dystansem i humorem.
Katarzyna Gałązkiewicz
rozenek
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek
Małgorzata Rozenek bez wątpienia należy do grona celebrytów, którzy chętnie dzielą się ze światem szczegółami swojego życia prywatnego. Prezenterka przez całą ciążę regularnie relacjonowała szczegóły jej przebiegu na Instagramie. Perfekcyjna także po porodzie chętnie publikuje swoje zdjęcia z synkiem oraz dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. Ostatnio jednak jedno z jej zdjęć zostało źle przyjęte przez jedną z internautek. Jaka była reakcja Małgosi?

Krytyka stroju Rozenek

Rozenek wspominała poród w jednej z prywatnych warszawskich klinik i za pośrednictwem Instagrama podziękowała jej personelowi za opiekę. Do wpisu Małgosia dołączyła również fotografię, na której pozuje w towarzystwie Henryczka, uśmiechniętego Radosława oraz jednego z lekarzy.
Niestety jedna z internautek postanowiła wykorzystać wpis prezenterki do krytyki jej sylwetki po ciąży:

„W tej sukience wyglądasz jak zawodnik sum” – napisała pod zdjęciem, omyłkowo zapominając o ostatniej literze zdania.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. Prezenterka zachowała jednak sporo dystansu w stosunku do uszczypliwej internautki:

„Chyba chodziło o sumo. I coś w tym jest. Ale już niedługo” – odpowiedziała. Jeszcze przed porodem Rozenek poinformowała, że nie zamierza szybko wracać do formy po ciąży. Postanowiła, że będzie się cieszyć macierzyństwem, a nie zamartwiać zbędnymi kilogramami.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry 😁 jak Wam minął weekend? U nas dużo się działo, ale o tym później. Z tego wszystkiego zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu @medicoverpolska który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi 🤰➡️🤱Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla @r_majdan 😉😂 dr asystował dr Stanisław Pazio wiec czułam się podwójnie bezpieczna 😁 dr Jastrząb, od pewnego momentu prowadził mi ciąże i mogę Go polecić z naprawdę czystym sumieniem😁 kompetentny, uśmiechnięty i zawsze kiedy trzeba, służący pomocą. Pozujemy tu razem do zdjęcia 😁 Zresztą sam poród w tej placówce to wspaniale przeżycie😁 pełne bezpieczeństwo, wspaniała opieka i co najważniejsze teraz, możliwość pozostawania Ojca dziecka przez dłuższy czas po porodzie. Dziękuje również dr Ewie Kurowskiej kierowniczce oddziału położnictwa i dr Marcie Balickiej szefowej oddziału neonatologii za niezwykły profesjonalizm i cierpliwość 😁 ale szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej - doradczyni laktacyjnej Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się 💪 kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem, wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres 🤦‍♀️😁 Dziękuje Pani Kasiu 😘❤️ dziewczyny jak macie jakieś pytania dotyczące porodu w tej placówce, piszcie 😁 dopóki wszystko pamiętam 😂 a ponieważ to mój drugi poród w Medicover to mam porównanie na przestrzeni 10 lat.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Z kolei inna obserwatorka Rozenek przyznała, że sama nie ma najlepszych wspomnień z reklamowaną przez celebrytkę kliniką. Użytkowniczka  wyraźnie nie spodobała się propozycja personelu, który chciał zabrać jej dziecko na noc, by ona sama mogła wypocząć. Małgosia wyznała natomiast, że w jej wypadku chwilowa rozłąka okazała się całkiem pomocna.

„Ja byłam szczęśliwa, kiedy pierwszej nocy Henryk przyjeżdżał tylko na karmienie. Na nic więcej po prostu nie miałam siły” – wspominała.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy