Ania Starmach
fot. Instagram/ania_starmach

Internauci zapytali Annę Starmach o trzecie dziecko. Świetna reakcja jurorki „MasterChefa”

Zdarza się, że popularne osoby muszą mierzyć się z ciekawskimi i dociekliwymi pytaniami swoich fanów. Ostatnio taka sytuacja spotkała Annę Starmach. Jurorka odpowiedziała w sposób bardzo dobitny.
Joanna  Biegaj
Ania Starmach
fot. Instagram/ania_starmach
Kilka miesięcy temu Anna Starmach po raz drugi została mamą. Jurorka „MasterChefa” dzieli się czasami z fanami wydarzeniami ze swojego życia, jednak konsekwentnie broni granicy swojej prywatności. Ostatnio jeden z internautów zadał młodej mamie bardzo niestosowne pytanie.

Niestosowne pytanie

Ostatnio Anna Starmach na swoim Instagramie poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Wśród nich pojawiło się dużo związanych z życiem prywatnym. Jeden z dociekliwych fanów zapytał nawet, kiedy „trzeci skarbek”. Odpowiedź Anny Starmach brzmiała:
„Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są:
A) nie na miejscu
B) są pytaniami poważnymi
C) to naprawdę nie na miejscu”.Zdecydowanie dało się wyczuć zniesmaczenie jurorki tym bardzo osobistym pytaniem. Reakcja gwiazdy jest całkowicie zrozumiała. Choć z pozoru takie pytanie wydaje się bardzo niewinne i ma na celu jedynie zaspokojenie ciekawości, w rzeczywistości jest ono szalenie intymne i nie każda osoba chce dzielić się aż tak prywatnymi szczegółami ze swojego życia. 
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy