Agnieszka Kaczorowska reklamuje kosmetyki
fot. instagram/agakaczor

Internautki grzmią, że Agnieszka Kaczorowska dopiero urodziła i już ZARABIA na córce!

Internautki zarzuciły Agnieszce Kaczorowskiej, że przy okazji pierwszej kąpieli córeczki tancerka reklamuje kosmetyki. W sieci zawrzało! Pojawił się także głos, że tancerka przy starszej córeczce reklamowała inne kosmetyki!
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska reklamuje kosmetyki
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska długo zwlekała z pierwszą kąpielą córki. Gdy jednak już do niej doszło – aktorka zrelacjonowała to wydarzenie na swoim profilu na Instagramie. Zdradziła, że przez dwa lata zdążyła się już odzwyczaić od kąpieli maluszka. We wpisie o pielęgnacji Gabrysi aktorka zareklamowała również kosmetyki do kąpieli. Wyraźnie nie spodobało się to jednak internautkom.

Pierwsza kąpiel Gabrysi

„Za nami pierwsza kąpiel. Jak to się robiło? Przez dwa lata jednak można coś zapomnieć i się odzwyczaić… I jak przy całej pielęgnacji, przewijaniu i ubieraniu cieszę się tym chyba bardziej niż przy Emi, bo towarzyszy mi znacznie mniej stresu i wiele pewności… tak kąpiel to na nowo wyzwanie…” – zaczęła swój wpis Agnieszka Kaczorowska.

W dalszej części aktorka zdradziła, jakich kosmetyków używa do kąpieli córki. Oznaczyła przy tym firmę kosmetyczną. Dodała także, że produkty tej marki sprawdzały się jej już przy starszej córeczce: „Sprawdzone od pierwszych tygodni życia Emilki i teraz również towarzyszą nam w pielęgnacji Gabrysi. Na początek zdecydowanie moim zdaniem wystarczy sam micelarny żel do mycia ciała i główki”.
 

Negatywne komentarze internautek

Pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Fanki zarzuciły aktorce, że stara się zarobić na dziecku, reklamując kosmetyki.

„No niestety też uważam, że z tym reklamowaniem produktów przez osoby znane to już lekka przesada...”;
„Dziecko ma tydzień i już zarabia pierwsze pieniądze. Nie zrozumiem nigdy sprzedawania prywatności dziecka w social mediach”;
„Pierwsza kąpiel, pierwsza reklama, hajs się musi zgadzać”.

Jedna z kobiet zauważyła również, że przy Emilce tancerka pokazywała inne produkty do pielęgnacji maluszka: „Przy Emilce, jak dobrze pamiętam, były reklamowane inne kosmetyki”. Sprawdziłyśmy to! Internautka nie miała jednak racji, ponieważ Agnieszka Kaczorowska w 2019 roku również reklamowała produkty marki, którą zachwala teraz przy Gabrysi.
 

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy fankom nie podoba się zachowanie tancerki. Już wcześniej została ona zaatakowana przez internautki, które są zdania, że Agnieszka Kaczorowska nie ma pojęcia o prawdziwym macierzyństwie.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy