Rozenek o odchudzaniu
fot. instagram/m_rozenek

Zdaniem fanki Rozenek schudła, bo JEST BOGATA. Gwiazda ripostuje i zarzuca innym lenistwo

Internautka zarzuciła Gosi Rozenek, że swoją piękną figurę zawdzięcza drogim dietom i specjalistycznym zabiegom. Perfekcyjna Pani Domu natychmiast odpowiedziała, że „tylko schorzenia medyczne utrudniają powrót do formy”, a reszta to zwykła wymówka.
Joanna  Biegaj
Rozenek o odchudzaniu
fot. instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek po ciąży bardzo szybko wróciła do pięknej sylwetki. Pochwaliła się swoją metamorfozą na Instagramie. Gosia opublikowała dwa zdjęcia – jedno z lipca, drugie aktualne. Wyraźnie widać różnicę. Jedna z internautek jednak zarzuciły żonie Radka, że łatwiej jej schudnąć, bo ma pieniądze: „stać panią, to i tak pani wygląda”. Małgosia ostro odpowiedziała.

Spektakularna metamorfoza

Gosia pochwaliła się swoją przemianą, wstawiając dwa zdjęcia, które dzieli ok. pół roku. Kobieta zaznaczyła, że kocha siebie, niezależnie od wagi: „Ta z lewej to ja w lipcu 2020😁 ta z prawej to ja pare dni temu 😁 obie kocham 😁❤️ bo kocham siebie czy z kg czy szczupłą”. 

Burza w komentarzach

Jedna z internautek zarzuciła Małgosi, że zrzuciła nadprogramowe kilogramy, ponieważ ma pieniądze i może sobie pozwolić na specjalne diety i zabiegi: 
„Z całym szacunkiem, ale same ćwiczenia na pewno nie pomogą. Diety plus zabiegi u specjalistów plus drogie kosmetyki. Nie każdego na to stać. Nie każda kobieta może sobie na to pozwolić. Oczywiście nie siedzę pani w portfelu, zarobiła pani, stać panią, to i tak pani wygląda. Ale przyzna pani, że same ćwiczenia nie dadzą takiego efektu. I my, kobiety zarabiające najniższą krajową, możemy tylko pomarzyć o takiej figurze. Pomijam oczywiście te kobietki, co mają takie cudowne geny co miesiąc po porodzie wchodzą w rozmiar Z”.

„Tylko schorzenia medyczne utrudniają powrót do formy”

Na odpowiedź Perfekcyjnej Pani Domu nie trzeba było długo czekać: „Takie założenie robią osoby, które szukają wytłumaczenia dla swojego lenistwa. Tylko schorzenia medyczne utrudniają powrót do formy, nie brak pieniędzy. Naprawdę, wystarczy mało, ale zdrowo jeść (często to kosztuje mniej niż niezdrowe jedzenie) zrezygnować z cukru (znów ogromna oszczędność) i z alkoholu (oszczędność!). Ruszać się (jest pełno darmowych programów ćwiczeniowych w necie) i efekty same przyjdą”. 

Fanki stanęły w obronie Małgosi

Wiele kobiet odniosło się do negatywnego komentarza, broniąc Małgosi i opisując własne historie, które są przykładem na to, że chęć i ciężka praca jednak wystarczą. 

„Ja razem z Gośka urodziłam w tym samym czasie. Tez ważyłam 85kg do porodu, mam 33 lata. Teraz dzięki temu, że zwyczajnie przeszłam na dietę w celu schudnięcia, waże 64kg. Skończcie z tymi wiecznymi wymówkami, zeby tylko nic ze sobą nie robić i hejtowac innych za to, ze o siebie dbają, bo cycki więdną”

„I chodzę na długie spacery z wozeczkiem i druga córka. To bardzo dużo pomaga, zeby wrócić do formy lub (jeśli itak się jej nie miało) trochę ruszyć z miejsca. Mechanizm jest prosty jak budowa cepa, chcesz schudnąć to przejdz ba dietę i zacznij się ruszać. Naprawde jest dla mnie niezrozumiale dlaczego 80% kobiet nie potrafi się oswoić z tą mysla. I zanim zaczniecie swoje wywody, mowie o zdrowych kobietach, a nie o tych z problemami zdrowotnymi, (chociaż takich jest moze 1%) wszystkie nagminnie twierdzicie, że macie niestwierdzone przez lekarza problemy hormonalne”

„Znam smak takiego sukcesu, jestem po 3 cc. Schudłam 25 kg w 9 miesięcy. Z głową. Bez wypadających wlosow czy zniszczonej skóry”

„Jest super. Tylko Ty wiesz ile to wymaga ciężkiej pracy”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Joga po porodzie
Zobacz czy po porodzie możesz od razu wrócić do jogi.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy