GRY
 
 

Inwazja robotów w Warszawie

Twoje dziecko kocha roboty, zwłaszcza te z "Gwiezdnych Wojen"? Jeśli mieszkacie w Warszawie, możecie je spotkać, przybić im piątkę, a nawet ... spędzić z nimi noc!

robot
fot. materiały prasowe
Roboty będzie można spotkać w sobotę 18 maja między godziną 14 a 17. Wyruszą z okolic Traffic Club przy ulicy Brackiej, przejdą ulicą Chmielną,  Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem do Placu Zamkowego. 
 
Bądą nie tylko się witać i gawędzić, ale także  zapraszać na Noc Robotów, która odbędzie się 24 maja między 17 a 24  w Przemysłowym Instytucie Automatyki i Pomiarów PIAP w Warszawie. 
 
Dla najmłodszych gości przygotowano tam sporo atrakcji: warsztaty Robot Dance, konkurs na najlepszy RoboStrój, wyścigi robotów, a nawet walki sumo! Na miłośników przyrody będą (sz)czekały ... roboty-zwierzęta (pies, ryba, słoń, lew i inne), a na wszystkich, roboty, które wyglądają jak ludzie, potrafią tańczyć, śpiewać i mówić. 
Można też będzie zbudować własnego robota z najróżniejszych materiałów, a całe wydarzenie sfilmują cyber-paparazzi.
 
Więcej informacji na stronie http://www.nocrobotow.pl/pl/
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj